anita19821008 (234) 96.43% felhasználó összefoglaló oldala

96.43% pozitív visszajelzés
(243 Felhasználó adta)
96.43% pozitív visszajelzés
(243 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 243 357 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 9 10 adásvétel
0 0 256 371 adásvétel
Az eladóként kapott 24 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.10.01.
Utolsó belépés: 2011.08.01. 15:42
Inaktív!
9 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Tonyo01 (101) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.03. 08:04:24

Termékkód

1355792368

Sajnálom hogy a Posta hibájából meg érkezett az első semlegesem :(! Pedig én próbáltam volna orvosolni így is hogy nem az én hibámból történt! A vevőt még fel is hívtam hogy akkor mitévőek legyünk de ő nem nagyon volt kommunikatív sajnabajna!Az akváriumra természetesen volt törésre biztosítás amit én kötöttem úgyhogy ha bevitte a postára anyagi kár nem érhette! sajnálom hogy semleges mivel az én hibámon kívül történt ez a sajnálatos dolog.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Wee-wee (312) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.08. 16:57:26

Termékkód

1322492549

nem jött el a termékért, majd a megbeszéltek szerinti utalás sem történt meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

melicske (565) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.10. 13:42:51

Termékkód

1003780159

Sajnálom én is de már egy hónapja megvettem és pont most nem volt netem,nem tudtam megnézni a levelemet.Sajnos igy jött össze,. tudod jól hogy eddig mindig válaszoltam a leveleidre.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

legovicus (273) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.04.30. 13:47:24

Termékkód

596994078

Az adás-vétel nehézkesen ment és ilyen koszos árut még egyetlen teszveszestől sem kaptam!
Másik fél: Szia! Az aukción jeleztem, hogy poros és egy tisztítás ráfér, ezzel nem bajlódom már! Nem hiszem hogy egy kis por rontana az amúgy hibátlan állapotán, főleg ennyiért! Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.