1157292.nukiga1 (38) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Előre nem látott anyagi problémák miatt, az átvétel nem jött létre. A termék leütése előtt jeleztem, hogy a leütést követően 2-3 hét múlva lesz aktuális az adás-vétel. Ezidő alatt viszont anyagi nehézségeim adódtak, így nem tudtam átvenni a terméket. Ettől függetlenül megbízható partnernek tartom, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem tudtuk nyélbe ütni az üzletet, de a partner maximálisan korrekt és megértő volt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
783169.koede1_v (72) (Eladó)
Semleges
2009.10.01. 19:38:53
152970737
Kezdő vaterásként nem kellő"szakértelemmel"licitált,kedves,szimpatikus partner,idővel jó vaterássá válhat!
Másik fél: Elnéztem,sajnálom,az eladó megértő volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
