helkov75 (194) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 194 | 287 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 197 | 290 adásvétel |
| Az eladóként kapott 73 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
stefan323_a (570) (Eladó)
Semleges
2013.08.04. 19:52:13
1750273142
Sajnálom, én küldtem a levelet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsizsuzsu1 (119) (Eladó)
Semleges
2010.12.03. 21:59:04
186476346
EZ EGY POZITÍV ÉRTÉKELÉS!!! Mivel az adás vétel nem sikerűlt ezért nem enged pozit adni, de a vevő maximális pozitív, gyors, korrekt és megbízható! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Babyangel8 (220) (Eladó)
Semleges
2009.10.08. 10:49:42
153996574
Szívem szerint pozitívat adnék a vevőnek, mert nem hibázott,de a rendszer nem engedi. Sajnos a költözés miatt elkevertem a felsőt, de az ajánlatom áll, ha bármi mást találsz, választhatsz helyette, vagy ha előkerül a felső, és még igényt tartasz rá, elküldöm neked. Elnézésedet kérem!
Másik fél: Éppen most olvastam az egyik értékelésedben, hogy "azt sem hiszem, hogy semleges értékelést kellett hogy kapjak, pedig én nem hibáztam". Ezzel egyetértek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
