irisz99 (434) 96.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 2 | 448 | 515 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 30 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 2 | 492 | 560 adásvétel |
| Az eladóként kapott 391 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó nem felkérésre nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az üzlet, nem jelentkezett az eladó sokáig, majd, bár ígérte hogy elküldi a terméket, mégsem kaptam meg. A vételárat nem utaltam, így anyagi károm nem származott belőle, de nagyon rossz kapcsolattartó az eladó, és inkább lebeszélt a termékről, hogy ne kelljen elküldenie.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bokrosbogi (733) (Vevő)
Semleges
2023.06.20. 10:44:28
3277314671
A termék szép, a leírásnak megfelelő, melyet sérülésmentesen, gondosan csomagolva megkaptam. Az eladó viszont csak többszöri megkeresést követően intézkedett a termék átadásával kapcsolatban, ettől az adásvételi folyamat eléggé lassan zajlott. (Az első üzenetemben feltett kérdésemre azóta sem kaptam választ, de már mindegy is.) A leírtak miatt az adásvételt összességében nem tudom pozitívan értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem találták az üzletben a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az árú nem olyan volt mint vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett , 2 hónap alatt nem tudtuk rendezni az általa megnyert tételt .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kucserairen (369) (Vevő)
Semleges
2020.12.20. 19:51:30
2983318559
Sajnos, az eladó eltörte az árút, mielőtt még feladhatta volna. Nem jött létre az üzlet, sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos, írásbeli kérésemre nem tisztázódott számomra a kép pontos eredete, valódisága, ezért álltam el az üzlettől. Tehát el sem jutottam a helyszíni megtekintésig. Sajnálom. Ha eredeti a kép, 1-2 nagyságrenddel többet ér.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner a problémákat figyelembe véve korrekt hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a termék nem érkezett meg az én hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1. A kocsi egyik kereke kiesik, tehát részben sérült áru. 2. Voltaképpen az volt meglehetősen barátságtalan, akinél az árut átadásra hagyták.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lassan, de rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó szerint a termék nem került elő, így az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lizike012 (409) (Vevő)
Semleges
2017.11.14. 03:02:02
2550483146
A képet, sok hibája miatt nem vettem át, így az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT eladó! Ajánlom! Baleset történt, a terméket átvettem, akkor rendben volt, elindultam lefelé vele a lépcsőn, mire az darabjaira esett, a menetes része is eltörött, lábamra is esett egy rész, így megbeszéltük és nem hoztam el a terméket. Az anyag egy része pont akkor adta meg magát, pech... Remélem máskor lesz szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Focus88notebook (1353) (Vevő)
Semleges
2015.01.15. 13:23:42
2020095653
Sajnos nem tudtuk összecsukni ami számomra fontos lett volna,így nem jött össze az üzlet,ettől független ajánlom az eladót,kedves,kommunikatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az óra teteje elötte nem sokkal volt ráragasztva,még meg sem száradt a ragasztó,nem volt belecsavarozva sem a helyére a szerkezet,és nem is müködik,amugy jól nézne ki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás későbbre tolódik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárlás későbbre tolódikAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vitezattila (140) (Vevő)
Semleges
2012.10.27. 12:30:08
1634846102
Sajnos a termék mégsem fért be a kiszemelt helyre, azért nem jött össze a vásárlás. Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
remenysugar78 (882) (Eladó)
Semleges
2012.09.07. 22:33:53
1632929537
Az átadás későbre tolódik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az átadás későbre tolódikAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladó eltűnt, telefonra/levélre nem reagál, így sajnos a terméket nem tudtam átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vadvirag17 (23) (Vevő)
Semleges
2011.06.07. 18:18:25
1456959567
Ebben az adás-vételben minden megtörtént, ami ilyenkor megtörténhet.Nincs harag, békében váltunk el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt gond az eladó nagyon rendes volt. A szék más volt, mint amit elképzeltem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Horvathekkft (1) (Vevő)
Semleges
2011.02.26. 17:09:15
1435604688
Sajnálom, de hibámból nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, mindenkinek szívből ajánlom !!
Valóban rövidesen költözöm, amiatt nem veszek már a régi lakásba semmit.
Másik fél: Bízom benne, hogy új otthonába is fog találni termékeink közül megfelelőt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértettük egymást. A partner azonban gyors, szolgálatkész és korrekt.
Másik fél: Korrekt, megértő partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
GiuliaFreedom (314) (Vevő)
Semleges
2010.04.23. 10:14:05
156794228
Kedves,megértő partner. Mindenkinek ajánlom. Sajnos nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem jött létre az adásvétel, megértő, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyszerűen nem az esetem, a képen másképp nézett ki. Köszi
Másik fél: Nem az ő esete.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt segítőkész eladó,köszönöm a megértését.
Másik fél: Minden rendben történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kowalsky10_a (47) (Vevő)
Semleges
2009.12.28. 13:12:00
157154784
Minden rendben,volt nagyon korrekt!!!!!:)
Másik fél: Minden rendben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
