laszloneadri (1933) 99.74% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1936 | 4451 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1964 | 4480 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1971 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó gyors volt és megbízható. Csak fel tüntethette volna,hogy a 100 db az nem egyenlő a képen látható tekercsel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan és rendben ment, de nem érkezett meg a termék. Vártam, hátha ez segít, de nem történt semmi. Meg tudtuk beszélni. Valószínűleg postázási problémák adódtak. Az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó gyors,pontos a kommunikációval semmi probléma,de sajnos a termék minősége egyszerűen silány,ami a célja lenne arra nem lehet használni,mert annyira vékony anyagból van.Igaz nem volt termékgarancia,de egy utólagosan írt e-mailre sem válaszolt.Tehát a terméket semmire sem lehet használni.Aki bandázst szeretne vásárolni vegye meg inkább dupla áron a Brendonban,mert az tökéletes minőségű.Én is így tettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már 2 hete várom a készletet, és még mindig nem érkezett meg!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evcsi1985 (100) (Vevő)
Semleges
2012.08.25. 17:12:27
1628159729
Megérkezett az áru, de a színek egyáltalán nem olyanok, mint a képen...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért adok semleges véleményt,mert nem igazán vagyok elégedett az árúval. Egyszerű pamut anyag beszegve és kész,a két "bandázs" anyaga sem egyforma. Egyébként kapcsolattal nem volt gond,rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LordPheaton (8) (Vevő)
Semleges
2012.05.20. 17:08:31
1584002792
Nagyon rendes, tisztességes partner és az én hibámból nem jött létre a tranzakció! Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket megkaptam, a kommunikáció jó volt, csak a minőséggel nem voltam megelégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megkaptam az árut, ám annak minőség alatta maradt a számításaimnak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothcsilla86 (4) (Vevő)
Semleges
2012.01.03. 17:21:50
1517894309
A termék minősége megfelelő, de nagyon későn érkezett meg. Gondolom, a decemberi időszak miatt volt ez a késés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tranzakció lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem olyan, mint amire a leírás alapján számítottam. Az anyag nagyon vékony, lenge. Egyáltalán nem való bandázsnak!!! Megbántam, hogy megvettem. Ezen semmilyen kommunikáció nem segít. Az, hogy nem volt anyag az egyikhez, emiatt késett a csomag, és ez csak akkor derült ki, amikor én telefonáltam, csak hab a tortán. Csak a korrektség miatt semleges! Ehhez képest én azonnal jelentkeztem, és küldtem a pénzt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ildikonbe (215) (Vevő)
Semleges
2011.09.28. 14:40:06
1479354498
Gyorsan megérkezett a kért áru. Csak nem az előzetesen megadott szavatossági idejű terméket küldte, melyet jeleztem,de azóta még elnézést sem kért!
Másik fél: Ú,ne haragudj csak amik itthon voltak azok akkor jártak le nem is gondoltam hogy a másik karton más szav idővel van.Ezt jó hogy mondod mert nekem is kell akkor a szállítóval beszélnem nem tudtam hogy különböznek mert egyszerre szerezte be.
Ne haragudj nem volt szándékos
Adri
Ezt az emailt írtam akkor és meg is kaptam szerintem
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dekanynemarcsi (7) (Vevő)
Semleges
2011.07.13. 14:23:34
1465593369
Egy kicsit csalodtam a termékleírásban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.epresfank76 (11) (Vevő)
Semleges
2011.07.07. 22:37:33
1457586384
A kommunikáció nem volt emgfelelő a szállítás késett,de megkaptam végül.
Másik fél: Igen elnézést kérek hogy két nappal később adtam fel mint ahogy beért az utalás,mert közben hétvége volt május 21,22.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert:
- nem olyan színű termékeket kaptam, amilyeneket kértem (fehér helyett szürkésfehéret, gesztenye színű helyett szürkét kaptam)
- az anyag minősége silány, nem teljesen pamut, vékony, remélhetőleg nem fog használat vagy mosás után megnyúlni
- nincs visszaszegve az anyag
- nem kismama bandázs, csak szélesebb az anyag, magasabban feljön a derékra, mint egy átlag bandázs. A kismama bandázs oldala ráncolt, így hagy helyet a növekvő pocaknak
Másik fél: Ezt most nem mondod komolyan???Szürke és szürkés fehér?Ennek az anyagnak 2000Ft fölött van a méter ára és te azt mondod silány?
Le vannak fotózva a bandázsok te is láthattad hogy sima bandázs nem ráncolt,az drágább lenne.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kisebb fennakadás, de nagyon jó kommunikáció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maszatanya (912) (Vevő)
Semleges
2011.03.10. 08:26:18
1279049533
A bandázs anyaga miatt használhatatlan,leveleimre nem reagált hogy orvosoljuk a problémát.Termékleírásból az a nagyon fontos adat hiányzott,hogy nem a mindenki által ismert bandázsról van szó hanem egy műszálas anyagról.
Másik fél: Nekem nem írtál szívem :-(,elég gáz hogy hazudozol,mindenkinek cserélek ha gondja van.LE vagy sajnálva :-/
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dinamique (373) (Vevő)
Semleges
2011.01.31. 14:22:32
1339985134
Sajnos a termékkel nem vagyok megelégedve, egy müszálas bandázs, nem tudom hardani.
ha tudttam volna nem veszem meg.
Másik fél: Két hónap eltelt most értékelsz furcsa de mindegy:-(
Azóta van már pamut is :-/
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vincsenzo (254) (Vevő)
Semleges
2011.01.01. 15:22:18
1264610223
A termék nem olyan összetételű volt mint ahogy az a termékleírásban szerepelt.
Kidobtam nem kelle mes viselt.
Másik fél: A termék leírásban nem szerepel összetétel.
Ha egy 100ft-al többet áldoztál volna van pamut is külön aukción.Sőt ha írtál volna ingyen kicseréltem volna pamutra.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos több,mint fele kárba ment,mert mire ideért,kifolyt.
Másik fél: Csomagolásban én mindent megtettem hogy ne így legyen. Ennél szorosabban nem lehet be csomagolni. Tényleg nagyon sajnálom,ne haragudj ezért rám.Adri
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
