MissAngeliq (360) 99.72% felhasználó összefoglaló oldala

99.72% pozitív visszajelzés
(361 Felhasználó adta)
99.72% pozitív visszajelzés
(361 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 361 396 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 371 406 adásvétel
Az eladóként kapott 160 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Tiszaújváros
Regisztráció dátuma: 2007.12.04.
Utolsó belépés: 2016.02.27. 07:40
Inaktív!
9 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

odalos (8) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.11.24. 12:50:18

Termékkód

1820665412

A csizma "valós" mérete: 37-es volt, nem 33-as. Bár a számozás 33-as méretet írt. A belső teljes talphossz nem 22 cm hanem 24,5 cm...Mostmár mindegy.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

GabiD71 (357) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.09.30. 07:15:52

Termékkód

1793452379

A partner korrekt volt csak én elálltam a vásárlástól.
Másik fél: Nem tartom korrektnek a semleges értékelést! Te álltál el a vásárlástól, pedig 2 hetet vártam Rád! Ennél pozitívabb és szimpatikusabb már csak akkor lehetnék, ha ingyen küldeném a rucikat és még a postát is állnám!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kisani (131) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.03. 21:56:19

Termékkód

1699874810

Az Eladó hibájából nem jött létre az adás-vétel. Ajándékba szerettem volna a terméket,de sajnos az eladó eléggé szétszort, figyelmetlen. Leütés után 3 nappal tudtam meg a számlaszámot, majd az összeget 1-2 napon belül utaltam is. Utalás után két nappal szólt az eladó, hogy a csomagom másnak postázta. Korrekt volt, mert az árát visszafizete. Szerencsére tudtam másik ruhácskát venni, ami szebb és olcsóbb is volt. :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szerika75 (91) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.01.02. 19:56:38

Termékkód

1685296832

Nem volt megelégedve az áruval, amúgy rendben volt minden.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bagyabagyi (481) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.16. 19:14:09

Termékkód

1665204797

Az én hibámból késett az utalás,az eladó bizalmatlan volt és újrahirdette.
Másik fél: Bizalmatlan voltam? 3 hetet vártam a 26 negatívod ellenére, szóltam előre, hogy 1 hét múlva újra indítom az aukciót, ez övön aluli volt, de ettől Én jól alszom:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1949656.gubaanya (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.10. 10:35:10

Termékkód

1478801700

Sajnos családi tragédia miatt külföldön voltam egy pár hétig,mire hazaértem megvolt az értékelésem!
Másik fél: Sajnos véletlenül pozitívat adtam,mivel egy korrekt vásárló pont veled egy időben vett tőlem meg egy másik Nikét az Ő értékelését kaptad Te! Te pedig egy rohadt nagy negát érdemelnél! Vásároltál, eltüntél, nem utaltál, a cipő a nyakamon, a jutalékot kifizettem és Te adsz semlegest? Kitiltást érdemelnél! Gusztustalan "vásárló" vagy! Látszik az értékeléseiden is! Tőlem soha többé semmit!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vucli1 (649) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.28. 15:55:05

Termékkód

1480965038

Az eladóval rendben volt minden,csak közben kaptam a családtól pelusokat,és így nem tartottam igényt a termékre.
Másik fél: Ésss akkor Én miért kaptam semlegest? Te leütötted és Te nem kérted. Húú mennyire nem korrekt! Ha nálatok licitál, inkább ajándékozzátok el a terméket, akkor legalább a jutalékot nem kell fizetni a mókája miatt!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kiskun23 (3388) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.29. 20:12:00

Termékkód

1453356408

Az adásvétel létrejött, a vevő minimális kommunikációval rendelkezik és nem korrektül kezeli az esetleges problémákat. Nem vagyok megelégedve.
Másik fél: "Minimális kommunikációval rendelkezik??" Bocsi, hogy nem írtam novellát arról, hogy a hibátlannak hírdetett naci kopottan érkezett, ami szerinted gyárilag olyan.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lauracom_a (202) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.09.02. 09:26:21

Termékkód

83488145

talán majd legközelebb
Másik fél: Sajnálom! Köszönöm az eladó megértését!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő mégsem kérte a terméket
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.