ATOSZ70 (214) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 214 | 314 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 225 | 325 adásvétel |
| Az eladóként kapott 82 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
envagyoktibi (134) (Eladó)
Semleges
2020.12.29. 18:16:03
2989818872
Sajnos 1db 0 -val többet írt be licitbe, ezért megelőzni nem tudták...más elvitte volna...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
siogo83 (1317) (Eladó)
Semleges
2015.06.22. 15:44:08
2068983905
Valamiért nem sikerült a vevőnek elérnie.Értékelésem semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valamiért nem sikerült a vevőnek elérnie.girijani (582) (Eladó)
Semleges
2013.10.21. 10:17:42
1809045938
A vevő közös megegyezéssel elállt a vásárlástól, mert olcsóbban beszerezte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő közös megegyezéssel elállt a vásárlástól, mert olcsóbban beszerezte a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre , de a partner korrekt. Ajánlom mindenkinek. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
martika0503 (9916) (Eladó)
Semleges
2013.09.18. 09:25:48
1793623745
Sajnos az adásvétel, az én hibámból nem jöhetett létre, a partner megértő és kedves volt, sajnálom, hogy nem adhatok ebben az esetben pozitívat a hozzáállására a rendszer miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket nem tudtam biztosítani már.gyorsanolcsonjot (855) (Eladó)
Semleges
2013.09.15. 08:34:32
1795037291
Az értékeléseddel magad minősítetted. Nekem ha problémám van akkor megbeszélem, normális emberek közt így szokás... De gondolom ez esetben a lejáratás volt a cél nem a problémamegoldás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ngkngkngk (269) (Eladó)
Semleges
2013.06.30. 23:42:36
1478766648
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre az adásvételAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Retrolajn165 (608) (Eladó)
Semleges
2013.05.07. 19:50:26
1743547094
Sajnos a készülék meghibásodott.A vevő így nem akarta megvásárolni.kommunikatív,megértő és csak ajánlani tudom .Ha engedné a rendszer pozitívot adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A készülék csomagolás előtti próbánál nem ugy működött mint ahogy a leírásban szerepelt.Így nem ált módomban elküldeni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
972gabor (203) (Eladó)
Semleges
2013.01.28. 12:38:15
1696501100
Egyeztetés és árengedmény után az aukciót átállítottam Zárt aukcióvá, hogy kizárólag Ő jusson a termékhez. Később meggondolta magát, vett egy másik terméket, ezt pedig nem kívánta megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A kialkudott ár ellenére nem vásárolta meg a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jimmyde18 (105) (Eladó)
Semleges
2012.08.13. 09:46:51
1616999270
Tranzakció nem jött létre vevönek bemeneti gondjai voltak a rádióval kapcsolatban és igy sikertelenül zárult az tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.passau96 (331) (Eladó)
Semleges
2011.05.17. 07:53:56
1451086722
A vevő egyéb okok miatt elállt az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő részéről - önhibáján kívüli ok miatt - sajnos nem jött létre az adás-vétel. Lehetséges, hogy majd később.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
