bujdosoildiko (884) 98.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 898 | 1342 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 62 | 67 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 19 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 976 | 1428 adásvétel |
| Az eladóként kapott 848 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nehezen lehet kommunikálni az eladóval, vagy ha úgy tartja kedve, akkor inkább sehogy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xxxlllxxx_a (7) (Vevő)
Semleges
2011.10.07. 00:58:23
1456255925
Az árut megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Késve, nem a mérettáblának megfelelő méretekkel érkezett a pulóver. Így sajnos nem lett rám jó. Ezen még az elsőbbségi postázás sem segített :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem érkezett meg az áru,(az eladó hibáján kívül)de nagyon segítőkész volt és visszakaptam a pénzem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tamasballai (10) (Vevő)
Semleges
2011.07.19. 00:41:35
186715213
saját hibámból nem valósult meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.............
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szekizoli81 (4) (Vevő)
Semleges
2011.07.07. 08:17:40
1449110309
A termék rossz címre került kipostázásra. Az eladó a pulcsi árát és postaköltséget visszautalta. Kommunikációval semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aZ ÁRÚ SILÁNY HAMISÍTVÁNY VOLT, TERMÉSZETESEN EZ A LEÍRÁSBAN NEM SZEREPELT! NAGYON LASSAN ÉRT IDE ÉS A VISSZAKÜLDÉS UTÁN, NEM AZ ÁLTALAM UTALT ÖSSZEGET KAPTAM VISSZA. EZT SZÓVÁ TETTEM, DE NEM KAPTAM VÁLASZT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megkaptam minden ok.volt csak sokáíg tartott amíg megérkezett és cserélni szerettük volna méret miatt de arra már válasz sem jött!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék mérete szűk lett volna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
brumimacilany (7) (Vevő)
Semleges
2011.06.17. 22:42:52
1449426642
Sokáig kellet volna várni még a táskára (több mint egy hónap) ezért nem kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
brumimacilany (7) (Vevő)
Semleges
2011.06.17. 22:41:34
1451037419
Későn érkezett az eladóhoz is a termék...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a tranzakció nem jött létre a pénzt visszautalta korrekt,csak ajánlani tudom,megbízható !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.canecorso53 (111) (Vevő)
Semleges
2011.06.12. 21:23:41
1449110338
+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
heitsaniko (13) (Vevő)
Semleges
2011.06.06. 12:01:18
1448211542
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
heitsaniko (13) (Vevő)
Semleges
2011.06.06. 11:59:01
1449676605
++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem volt a méretemben
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az árú állitólag elakadt a vámon az ára visszafizetésre került!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volt egy kis fennakadás,de megtudtuk beszélni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos mai napig nemérkezett meg a megrendelt termék, az eladó azóta sem jelentkezett, ezek után senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendelt terméket nem kaptam meg,de az árát visszafizette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A külföldről történő rendelés miatt az eladó hibáján kívűl nem érkezett meg az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PSYCHO197 (351) (Vevő)
Semleges
2011.04.26. 17:54:45
1449546904
.....................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem váltotta be a hozzá fűzött ígéreteket. Nem ajánlom senkinek, görcsölt tőle a hasam és egyáltalán nem vette el az étvágyamat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden kérdéseme a válasz, utaljak...Igy meghiusult a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elállt a vásárlástól, nem tetszett neki a termék, ettől fügetlenül pozitívan értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre a vétel..nem az eladó hibájából...(nagykerhibájából) közlékeny,kedves csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóval volt egy kis nézeteltérésünk, az árut nem kaptam meg, igaz én kértem sima postával, de nem vagyok benne biztos, hogy feladta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lillasabrina (36) (Vevő)
Semleges
2011.04.08. 11:16:47
1440748812
Az első alkalommal az utalás után rögtön megkaptam a terméket, de az nem olyan volt, mint a képen. Visszaküldtem cserére, de az sajnos nem jött össze (rajta kívül álló okok miatt). A pénzt azonnal visszautalta. Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
320232.Otto64 (2333) (Eladó)
Semleges
2011.04.07. 20:55:52
1444725193
Nem ilyennek képzelte a fotók alapján. Korrekt volt végig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem ilyennek képzelte a fotók alapján.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ eladó nagyon kedves és segítőkész volt! Sajnos a terméket még nem kaptam meg,de ez nem az eladó hibájából történt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ eladó nagyon kedves és segítőkész volt! Sajnos a terméket még nem kaptam meg,de ez nem az eladó hibájából történt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1685230.vighedo (2) (Vevő)
Semleges
2011.03.30. 17:29:38
1434832877
Miattam nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
haluciika (225) (Vevő)
Semleges
2011.03.29. 18:16:59
1445798700
Az adás-vétel nem jött létre, de mindettől függetlenül NAGYON KEDVES, KORREKT, MEGÉRTŐ ELADÓ, AJÁNLOM MINDENKÉPP! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1578334.Mende07 (9) (Vevő)
Semleges
2011.03.29. 18:05:04
1445071628
Az utalás valami banki dologból kifolyólag nem érkezett meg eladó számlájára. Közben én már külföldön tartózkodom igy nem tudok intézkedni az ügyben. Az üzlet nem jött így létre. De eladó korrektül járt el. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladó nem tudott várni. Sajnálom mert a felső nagyon szép volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Önhibán kívül nem jött létre,a pénz vissza lett utalva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az áru végülis megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7szeptember27 (557) (Vevő)
Semleges
2011.03.15. 18:58:59
188863187
Az előző sorokban mindent elmondtam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vásárlás nem jött létre,de nem volt semmi probléma az eladóval
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt az árut kaptam meg, ami a hirdetésben szerepelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elvileg kivételes esemény miatt történt a csúszás. Egyébként kedves partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
209010.albarello (528) (Vevő)
Semleges
2011.02.24. 15:18:02
188921192
Korrekt, rugalmas, megbízható partner! Sajnos nem jött össze az üzlet, de nem rajta múlott! Én pozitívnak értékelném!!! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csincsike87 (39) (Vevő)
Semleges
2011.02.21. 14:24:14
1438999320
sajnos,az eladó épp külföldön tartózkodott,s így sajnos elmaradt az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Eladó a leírásban 2 napos küldést írt, én ezért vásároltam tőle. 1,5 hét múlva írtam neki, hogy mi a helyzet, automata üzenetet kaptam: "el van utazva". Elhiszem, hogy elutazott, mert ebben az országban mindenki folyamatosan csak "utaz"... csak üzleti utak vannak, meg business class. De nem akarok rosszindulatú lenni, lényegtelen is. Rendeltem mástól, azt megkaptam két nap múlva, ennyi. Ezt is megkaptam, rá három hétre.
Másik fél: Először is a szállítási feltételek arra vannak, hogy elolvassa a kedves vevő- arra kellene összpontosítani, nem a rosszindulatú megjegyzések irogatására, hogy ki hova utazgat kedves Helioport!!! Biztos elvette a figyelmét vagy esetleg nem tud olvasni-csak irogatni?!?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cannes27_a (90) (Vevő)
Semleges
2011.02.15. 12:11:18
1439668919
Két hete megérkezett a számládra a pénz, a termékről viszont még mindig nem tudok semmit. 1 hete megnyugtattál hogy amint tudod postázod. Lassan örülnék, ha tudnám, mit is vettem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
320232.Otto64 (2333) (Eladó)
Semleges
2011.02.03. 11:12:32
1435048263
Korrekt partner nem tehetett róla, hogy nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret probléma volt avevő részérőlAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
quaresma07_a (64) (Vevő)
Semleges
2011.01.30. 21:56:01
1434737277
.............
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mellény nagyon sokára érkezett meg és ráadásul nem is a megfelelő méretben. Az eladóról viszont ennek ellenére csak jókat tudok mondani, és ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
