era950 (210) 99.07% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 212 | 277 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 221 | 286 adásvétel |
| Az eladóként kapott 25 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
athletic00 (86) (Eladó)
Semleges
2014.09.02. 12:08:08
1964049263
Sajnos csak a termék átvételekor derült ki, hogy a terméken lévő kisebb esztétikai hibákkal nem tudja átvenni a terméket. A vásárló nagyon korrekt volt, nekem kellett volna pontosabb leírást adnom a termékről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék esztétikailag nem volt megfelelőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem találtuk az ülőkét, így a vevőnek már nem érte volna meg postázással átvenni a terméket. Rendkívül megértően viselkedett és korrektül állt a dologhoz, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék egy alkatrésze nem volt meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valamilyen technikai oknál fogva nagyobb lett a licit mint amit a vevő rá tudott volna szánni így az adásvétel nem jött össze.Nagyon korrekt,szimpatikus vevő szívesen ajánlom mindenkinek!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A hölgy rálicitált 3600 ft-ért de valamilyen oknál fogva a gép felvitte 8700-ig.Ez neki túl sok így eláll az adásvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A háromnegyed része a rúzsoknak használhatatlan mert elég rég lejárhattak mert büdösek voltak. Egy uj sem volt közte mint ahogy leirta az Avon el volt törve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértő vásárló! Sajnos más piacon kelt el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a terméket közben értékesítettem egy másik aukciós oldalon!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
POzitiv++++++++++++++++ nem tehet róla sajnálom
Másik fél: Nagyon korrekt volt az eladó, sajnos nem jó nekem a csomagtartó. köszi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt vevő, de a termék nem egyezett meg az elképzeléseivel, így élt a megtekintési garanciával. Probléma nem volt, a vevőt ajánlani tudom.
Másik fél: Remek partner,nekem nem felelt meg az áru.
Minden rendben van, köszönöm szépen
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
