reteskucko (198) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 198 | 210 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 205 | 217 adásvétel |
| Az eladóként kapott 181 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
MiniToys (4554) (Eladó)
Semleges
2015.12.30. 12:12:19
2168789852
A termék elfogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék elfogyott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitívot adnék, mert toleráns megértő eladó. Sajnos, később kaptam infót a szerelőtől, hogy a kijelző a T400-ba nem építhető be.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
laptopomban meghibásodott a kijelző. a hirdető e6400-es kijelzőt hirdetett, ezért megvásároltam. amikor megérkezett a kijelző nekiálltam a cserének, szétbontani a laptopom és ekkor szembesültem azzal a ténnyel, hogy nem azonos a kijelző típusa. mint utólag kiderült többfélét is gyártottak e6400-es dell-be. mivel ezzel lényegében semmit nem tudtam kezdeni visszapostáztam az eladónak aki korrektül visszafizette az árát. kicsit több bizalmat vártam volna tőle de amúgy teljesen korrekt vaterás +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre az én hibámból, mivel a termék megsérült. A Vevő megértő volt, az összeget visszautaltam. Bátran ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék sajnos az én hibámból megsérült, a kapott összeget visszautaltam. A Vevő megértő volt, köszönöm.(Sajnos kizárólag semmleges értékelést enged a rendszer)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmi gond,elvitte más!Szép napot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az árút eladták mire leütöttem,de a pénzt korrekt módon visszautalta.Ajánlom mindenkinek, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katyilyany (515) (Eladó)
Semleges
2011.11.11. 16:23:31
1494217361
Az adás-vétel az én hibámból nem valósult meg, sajnálom. Időközben megsérült a termék. A Vevővel minden rendben, kedves, megértő volt.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel az én hibámból nem valósult meg, sajnálom. Időközben megsérült a termék. A Vevővel minden rendben, kedves, megértő volt.++++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
