profi96_a (444) 98.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 450 | 480 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 473 | 504 adásvétel |
| Az eladóként kapott 28 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A feladó válaszára több napig is várni kellett. A készülékhez az elemeket, amit megbeszéltünk, hogy kapok,nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem sikerült a termék vásárlása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy kiegészítő nem működött, de amúgy minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
turcsika30 (210) (Vevő)
Semleges
2010.12.21. 16:39:39
167228636
Sajnos nem vette fel velem a kapcsolatot! Lehet, hogy csak a technika kavart be.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hibás információ:nem tudok a rendelésről
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szanderklein (40) (Vevő)
Semleges
2010.11.18. 23:03:56
174005962
nem tudtuk összehozni az üzletet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1141178.hardsoda87 (1) (Vevő)
Semleges
2010.09.19. 15:46:20
171475259
Közben kaptunk másik táskát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1. nap el romlott.... avygis alkatrésze eltört....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet rendben létrejött, az eladóra nem lehet rossz szavam, azonban a termék sajnos többszöri kipróbálás után sem mutatott pozitív eredményt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámbol nem jött létre mert véletlenül két táskát ütöttem le de a másik táskánál minden rendben ment csak ajánlani tudom mindenkinek mégegyszer elnézést érte!!
Másik fél: A vevő kétszer ütötte le a terméket véletlenül.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sokára érkezett meg az áru.
Másik fél: Csak ajánlani tudom , boccs a késésért.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kard sajnos gyári hibás volt de az eladó vissza vásárolta.
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlen többet rendeltem közös megegyezéssel el álltunk az adás-vételtől kivalló partner ajánlom mindenkinek
Másik fél: A vevő véletlenül többet ütött le.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem felelt meg ezért visszaküldtem a feladónak .
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szívem szerint pozitívot adnék, mert nagyon kedves, megértő és gyors partner. Sajnos a termék nem felelt meg nekem, pedig kifogástalan volt, mégsem csinált problémát belőle. Mindenkinek ajánlom, üzleteljetek vele bátran. Sajnálom az én hibám, és mégegyszer köszi mindent.
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
265608.Englohner (38) (Vevő)
Semleges
2010.03.05. 19:01:51
164216635
Sajnos a termék nem volt megfelelő, viszont az eladó nagyon kedves korrekt vissza vásárolta, figyelmes türelmes, szívem szerint pozitívat adnék neki de akkor fizetnie kellene a vaterának, miközben a tranzakció mégsem jött létre. Mindenkinek ajánlom ++++++++++++
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze az adásvétel.
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze az adásvétel.
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
