encsi_2008 (170) 98.85% felhasználó összefoglaló oldala

98.85% pozitív visszajelzés
(172 Felhasználó adta)
98.85% pozitív visszajelzés
(172 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 172 356 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 176 360 adásvétel
Lakhely: Pécsely
Regisztráció dátuma: 2008.10.10.
Utolsó belépés: 2013.08.28. 10:07
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

HLuca76 (1473) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.23. 10:21:08

Termékkód

989344602

A nadrág megjött, büdösen, dohosan. Műszálas anyag a bélése, katasztrófális. A minősége borzasztó, sem a képeknek, sem a leírásnak nem felel meg, ahol ez nem szerepelt. Én ilyet nem tennék fel eladásra még 1 Ft-t se!!!!
Másik fél: a nadrág hibátlan volt,mosódióval mosok,nem használok öblítőt,biztos azt furcsállta....a legtöbb bélés műszálas, nem kérdezett róla!arrogánsan ír,kommunikációképtelen....515 Ft volt a posta,1000-t küldtem,reklamálta a 30Ft-ot!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pitypang2000 (85) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.03.07. 15:46:12

Termékkód

565315505

A vásárló szánalmas kifogást talált arra hogy a termék árát vissza szerezze, én felajánlottam hogy postázza vissza és én visszafizetem, de nem volt hajlandó. Ajánlott helyett megkért hogy simán postázzak még abba is bele egyeztem!
Másik fél: Ha valakinek "szánalmas kifogás"az,hogy használhatatlan,ócska cuccot ad el...Jóindulatú voltam,hogy megúszta semlegessel,már bánom!Egyszerűen nem volt hajlandó elismerni,hogy a postaköltséget nem érte meg a szánalmas szemete...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.