encsi_2008 (170) 98.85% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A nadrág megjött, büdösen, dohosan. Műszálas anyag a bélése, katasztrófális. A minősége borzasztó, sem a képeknek, sem a leírásnak nem felel meg, ahol ez nem szerepelt. Én ilyet nem tennék fel eladásra még 1 Ft-t se!!!!
Másik fél: a nadrág hibátlan volt,mosódióval mosok,nem használok öblítőt,biztos azt furcsállta....a legtöbb bélés műszálas, nem kérdezett róla!arrogánsan ír,kommunikációképtelen....515 Ft volt a posta,1000-t küldtem,reklamálta a 30Ft-ot!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pitypang2000 (85) (Eladó)
Semleges
2009.03.07. 15:46:12
565315505
A vásárló szánalmas kifogást talált arra hogy a termék árát vissza szerezze, én felajánlottam hogy postázza vissza és én visszafizetem, de nem volt hajlandó. Ajánlott helyett megkért hogy simán postázzak még abba is bele egyeztem!
Másik fél: Ha valakinek "szánalmas kifogás"az,hogy használhatatlan,ócska cuccot ad el...Jóindulatú voltam,hogy megúszta semlegessel,már bánom!Egyszerűen nem volt hajlandó elismerni,hogy a postaköltséget nem érte meg a szánalmas szemete...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
