albaszerszam (4500) 99.65%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 4506 | 7794 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 106 | 122 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 4628 | 7932 adásvétel |
| Az eladóként kapott 4315 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A terméket állítólag rosszul árazták be.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció, hibás árazás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció, hibás árazás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció, hibás árazás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció, hibás árazás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció, hibás árazás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció, hibás árazás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció, hibás árazás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tornado471 (718) (Vevő)
Semleges
2022.06.03. 19:32:34
3171667955
Az üzlet nem jött létre,mivel az Albaszerszám téves árat adott meg a terméklapon !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre! Az eladó kb. Egy hét után jelezte, hogy beszállítójánál nincs készleten. Szerintem ez manapság nagyon hosszú idő! Pozitívum, hogy az előre elutalt összeget viszonylag hamar vissza utalták!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel nem jött létre, mert a szállítás nem volt lehetséges. A vételárat visszautalta az eladó. Korrekt partner, a fentiek ellenére ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék elfogyott, így az eladó nem tudott szállítani.
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségért.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos 1 hét alatt sikerült kiszállítani, közben a megrendelést már töröltem.
Másik fél: Elnézést az okozott kellemetlenségért.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azenzo73 (1466) (Vevő)
Semleges
2021.02.25. 17:32:52
2936374583
Nem volt a meghirdetett termékből.
Másik fél: Elnézést a kellmetlenségért.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mehetett volna gyorsabban is! A visszaigazolás és a termék feladása között 3 nap telt el! A Posta ugyancsak 3 nap alatt szállította ki, hétvégét is beleértve! Tehát 3 nappal beljebb lehettem volna, ha a feladás gyorsabb! Egyébként minden rendben volt!
Másik fél: Köszönjük visszjelzését, a jövőben törekszünk a gördülékenyebb ügyintézésre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaboistvan007 (43) (Vevő)
Semleges
2021.01.14. 16:22:41
2915879339
Eléggé lassú volt a szállítás!
Másik fél: Köszönjük visszajelzését,igyekszünk a jövőben változtatni ezen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AnikoKutni (114) (Vevő)
Semleges
2020.11.23. 02:27:11
2901132302
A számlázási ?s szállítási címet az eladó felcserélte ezért gond volt az átvétellel.emailre eladó nem reagált.
Másik fél: Köszönjük visszajelzését, kivizsgáljuk a hibát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék teljesen más volt, mint a leírásban, de az eladó korrekt módon visszavásárolta.
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségért.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiányoztak a csomagból a plexit rögzítő műanyag kapcsok. Így sajnos nincs mivel a plexit a kerethez rögzíteni.
Másik fél: Köszönjük visszajelzését
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt raktáron az elszívó, s nem tudtak időpontot se mondani, hogy mikor lessz.
Másik fél: Köszönjük visszajelzését.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AndreaFehervar (1) (Vevő)
Semleges
2020.05.25. 11:17:38
2908540562
Nem volt egyértelmű, hogy mikor lehet átvenni a terméket, ezért kétszer kellett elmennünk a boltba a megrendelt áruért.
Másik fél: Köszönjük visszajelzését.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit sokat kelett várnom ra
Másik fél: Köszönjük visszajelzését.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vírua miatt nwm tudtak szállítani, ezért lemondtam a megrendelést, így nem lett üzlet belőle.
Másik fél: Köszönjük visszajelzését.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos készlethiányra hivatkozva,nem kaptam meg az árút!
Másik fél: Korrekt vaterás, másnak is ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékre mégsem volt szükség, így visszamondtam a vásárlást!
A Vatera partner teljesen korrekt, megértő volt!
Köszönöm!!
Üdvözlettel:
Másik fél: Korrekt vaterás, másnak is ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Morpheusnoip (78) (Vevő)
Semleges
2020.01.16. 00:03:44
2844712772
Decenber 19.vásároltam meg,fizettem ki a terméket,és Január 15.kaptam kézhez.
Úgy gondolom még az ünnepnapokat leszámítva is,elég sok idő telt el mire megérkezett,majdnem egy hónap. Ezt leszámítva a termék tökéletes.
Másik fél: Korrekt vaterás, másnak is ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jossmacika (16) (Vevő)
Semleges
2019.12.29. 22:43:37
2844713363
Mivel az adott meg rendélés nem érkezett az igért dátumra Dec 18 sem pedig a hátáridő dec 20 ig nem érkezett meg igy e megrendelést lemondtam..
Másik fél: Korrekt vaterás, másnak is ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
El néztem valamit,véletlenül rendeltem meg a terméket,elnézést kérek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyenge volt a lézer
Másik fél: A vevőnek a termék nem felelt meg, ezért visszaküldte részünkre és az árát visszafizettük.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt készleten az áru , az eladó visszautalta az árát .
Másik fél: Beszállítónknál sajnos elfogyott a termék, ezért nem tudtuk beszerezni.
A vevő korrekt volt. Reméljük a jövőbeni rendeléseit teljesíteni tudjuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt készleten az áru , az eladó visszautalta az árát .
Másik fél: A termék sajnos elfogyott beszállítónknál, ezért nem tudtuk beszerezni a vevő részére.
A vevő korrekt volt, reméljük a jövőbeni rendeléseit teljesíteni tudjuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt a terméket kaptam ami szerepelt a leírásban és a számlán.
Másik fél: A termék magassága 10 mm volt a 20 mm helyett. Minden másban megegyezett. A gyártó előzetes értesítés és egyeztetés nélkül változtathat a terméken, ezért sajnos nem tudjuk azonnal lekövetni a módosításokat.
A leírást azóta már javítottuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Töröltettem a rendelésem...
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment
Másik fél: Részünkről is, ezért sem értjük a semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
-vÁRTAM VÁRTAM DE HIÁBA talán volt egy hivásom tölük , 7 m nap után semmi , 9 m nap után én irtam és hivtam öket ,elég lassuak.
Másik fél: Nem csak egyszer próbáltuk elérni telefonon.
Ha felveszi nem kellett volna önnek írnia 9 nap után. Mi sokkal korábban próbáltuk elérni, ezért nem tudunk teljes mértékben egyetérteni a leírtakkal.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbeszéltük
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Email-es értesítést nem kaptam, hogy hova utaljam az összeget. Telefonon próbáltak elérni, és mivel a Vaterán megadott telefonszámom már nem él, így nem tudtak elérni. A telefonszámom pontosítottam, az adás-vétel így meghiúsult. Azóta megvásároltam a terméket máshonnan.
Másik fél: A vatera automatikusan elküldi az utaláshoz szükséges adatokat a rendelésről szóló visszaigazolásban.
Amennyiben a telefonszám helyesen kerül megadásra feltehetően létrejön az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pereskinga (47) (Vevő)
Semleges
2019.02.02. 16:25:58
2512944728
Mégsem volt raktáron a megrendelt áruból, ezért hiúsult meg az adás- vétel.
Másik fél: A termék sajnos elfogyott üzletünkből és beszállítónktól sem tudtuk utólag beszerezni, ezért sajnos törölnünk kellett a rendelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csúszott a határidő (bár nem az eladó hibájából), ezért nem adható pozitív értékelés.
Másik fél: Beszállítónk az ünnepek alatt zárva tartott, emiatt nem tudtuk időben küldeni a terméket. Az ünnepekkor ezzel sajnos számolni kell.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.Szuper eladó ,de a vásárlás /Nem/ jött létre. csak mindig hasonló eladót .
Másik fél: A vevő a vásárlást követően lemondta a rendelést, mert sürgősen szüksége lett volna a termékre.
Korrekt volt, másnak is ajánljuk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elfogyott a termék. Korrekt partner, tájékoztatott a termékkel kapcsolatban és visszautalta a pénzt.
Másik fél: A termék sajnos elfogyott üzletünkben és beszállítónktól sem volt már beszerezhető, ezért nem tudtuk biztosítani a vevő részére. A vevő végig korrekt volt, így másnak is bátran ajánljuk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék rendben volt, ajándék, tetszett annak, aki kapta. De a késés miatt az átvétel nehezebben ment, de végül sikerült.
Másik fél: A terméket sajnos késve kaptuk meg beszállítónktól, így a vállalt 2-3 munkanap helyett az 5. munkanapon tudtuk elküldeni a vevőnek. Reméljük a következő vásárlását hamarabb teljesíteni tudjuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztina-k15 (1195) (Vevő)
Semleges
2018.09.29. 19:17:01
2132207261
Sajnos a méret nem lett jó. De az eladó, nagyon kedves és korrekt volt, az elutalt összeget jóváírták a számlámra.
Másik fél: A vevő téves méret miatt visszaküldte részünkre a cipőt. Sajnos internetes vásárlás során előfordul hasonló, így az árát természetesen visszatérítettük.
Korrekt vásárló, másnak is ajánljuk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sadarada46 (10) (Vevő)
Semleges
2018.09.26. 07:59:19
2664870800
A személyes átvételt választottam a gyorsaság érdekében, végül az ígért 2-3 nap helyett két hét kellett az eladónak (közvetítő kereskedőnek?) a termék beszerzéséhez!
Másik fél: A vevő sajnos valamit félreértett, mivel a termék leírásában feltüntetésre kerül a raktárkészlet, amely jelenleg is látható:
"Rendelésre! Szállítás: 10 munkanap"
Ennek ellenére felhívott minket, hogy ő 90 db-ot látott nálunk készleten, sőt még most is 2-3 munkanapos szállításra hivatkozik. Ilyen ígéretet semmilyen formában nem adtunk, így továbbra sem értjük hol tájékozódott erről.
A terméket 09.12-én rendelte, amely 09.20-án meg is érkezett hozzánk és még aznap jeleztük hogy átvehető, tehát az ígért 10 munkanapnál gyorsabban 6 munkanap alatt beszereztük, így azt sem értjük miért írja, hogy két hét kellett a termék beszerzéséhez.
Reméljük a következő vásárlása kedvezőbben alakul.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tornado471 (718) (Vevő)
Semleges
2018.09.21. 18:41:01
2555760962
Elállok a vásárlástól,mivel az árú ígéretük ellenére a harmadik alkalommal sem érkezett meg. Üdv.:
Másik fél: A terméket sajnos valóban késve kaptuk meg beszállítónktól, amely azóta már kézbesítésre került a vevő részére.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
skalpmiki (112) (Vevő)
Semleges
2018.09.11. 11:49:47
2577002432
Sajnos nem jött össze az üzlet, a szállítás "megoldhatatlansága" miatt. Pozitívum, hogy gyorsan megkerestek és tájékoztattak a szomorú tényről. Hiányolom a terméklapon szereplő szállítási adatok (valószínűleg nem csak ez az egy tétel jár hasonló cipőben) ezirányú frissítését.
Másik fél: A posta sajnos 2 méternél nagyobb méretű csomagokat nem vesz fel tőlünk, így a kiszállítást sajnos nem tudtuk megoldani.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jambormike (675) (Vevő)
Semleges
2018.09.08. 11:28:03
2572231457
áruhiány miatt
Másik fél: A termék sajnos átmenetileg elfogyott beszállítónknál, emiatt nem volt beszerezhető, melyről telefonon értesítettük a vevőt. Mivel nem volt sürgős, ezért abban maradtunk, hogy megvárja az érkezését. A termék azóta már kézbesítésre került.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék elfogyott de az eladó korrekt volt másnak is ajánlom.
Másik fél: Sajnos a termék elfogyott beszállítónknál, ezért nem tudtuk beszerezni a vevő részére. Reméljük a következő rendelését sikeresen teljesíteni tudjuk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jozsiur961 (20) (Vevő)
Semleges
2018.08.04. 10:34:42
2579580569
Megfelelő lebonyolítás!
Másik fél: Sajnos a terméket késve kaptuk meg beszállítónktól, ettől eltekintve rendben végbement az adás-vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Perepelica_a (112) (Vevő)
Semleges
2018.07.26. 07:44:25
2629505996
Termek méretei kics med3ncehez ..nekem 100m3 van szállítási költség nagyin drága lett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
