zsami77 (147) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 147 | 212 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 150 | 215 adásvétel |
| Az eladóként kapott 68 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
fabianani (1784) (Eladó)
Semleges
2011.10.21. 06:47:59
1475752008
Kedves Beatrix! Most itt írok.A több mint 1 hónapja leütött terméket még a mai napig nem bírta rendezni.Nem ajánlom ezt a nyűglődést senkinek vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1198549.bandulamirella (39) (Vevő)
Semleges
2011.07.03. 23:24:07
1450785543
..... .......
Másik fél: A kedves vásárló nem jelentkezett a megvasarolt termékért.Nem is tudom,de kb. 1.5 honapig vartam mire ő semlegest ad.koszike édes vagy!
dagi99_2007 (1433) (Vevő)
Semleges
2010.12.19. 14:01:01
1314516187
A terméket rendben megkaptad de sajnos hibás volt.Csak emiatt nem adok negatívat,de pozitívat sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
