mmonika7605 (205) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 205 | 278 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 209 | 282 adásvétel |
| Az eladóként kapott 136 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
dfdghfhjjbjbkjkjkjjkllkjbhj
Másik fél: megfelelően tükrözi az értékelésed az értelmi szintedet, szívből gratulálok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket kifizettem, de a mai napig nem kaptam meg. Ez valószínűleg a posta hibája, ezért nem negatív az értékelés. Amint megkapom a ruhát, vagy vissza kapom az árát, kérem az értékelés megváltoztatását a teszvesztől, de nem szeretném, ha felfüggesztenék a fiókomat...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem sikerült a tranzakció,nem tudom miért,én írtam a vásárlónak egy emailt,de nem vette fel velem a kapcsolatot.
Másik fél: Én tudom miért :) mert nem jelentkeztél és a levelemre sem válaszoltál, talán ez lehet az oka!!! van telefon is ha annyira át akartad venni, nem hazudozni kell hanem felvenni a kapcsolatot akár a terméknél is ha másképp nem megy!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket végül nem tudta küldeni, de elnézést kért emiatt és korrektül visszautalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
