regitargyaim (5004) 99.86% 
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 5011 | 7012 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 151 | 154 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 5169 | 7173 adásvétel |
| Az eladóként kapott 4839 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Túlárazott tétel volt ez is, én hibáztam, maga a tranzakció rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elég béna darabok, nem tudom miert vettem meg ezeket, irreálisan drága volt a pakk így utólag realizálva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék mintázata nem volt hibátlan állapotban ezért nem vásároltam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható és rugalmas partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírás nem utalt arra, hogy a figura sérült és összeragasztva lett volna. Nem voltam hajlandó átvenni, és az eladó beleegyezett. Szerintem ez félreértés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék úgy volt meghirdetve, hogy hibátlan, bár a csatolt fényképen jól látható volt a sérülés, de én bíztam a leírt információban. A hibát a személyes átvételkor sem észleltem, mert a termék számát jelző cédula úgy volt a porcelán peremére ragasztva, hogy az pont eltakarta a sérült részt.Véletlenűl.
Másik fél: Kedves Éva,
Az Ön által rendelt tárgy pontos leírása az alábbi volt:
"Régi, sérült állapotú porcelán tál, tálka. Gyönyörű kézi festéssel díszített Viktória mintás tálka. Aranyozása kopottas, kisebb lepattanással."
A fotókon valóban jól látszott a sérülés, de az Ön állításával ellentétben a leírásban is egyértelműen feltüntetésre került a hiba. Ezen kívül a Herendi porcelán tárgy 3800 Ft-os vételárát is az állapotának megfelelően határoztuk meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az én hibámból adódóan nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elálltam a vásárlástól. A terméket visszaküldtem, az eladó maradéktalanul visszautalta a teljes összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KRISZTIN1 (362) (Vevő)
Semleges
2023.09.07. 09:59:58
3226366805
Sajnos sérült volt a termék, amit a fényképen nem láttam, ezért nem vettem át. Eladó megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos leütésem után derült ki, hogy már nincs meg. Nagyon sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kferry001_t (338) (Vevő)
Semleges
2022.12.20. 18:52:09
3223659341
Az akvarellt nem védte üveglap, így nem csak a paszpartu, hanem maga a festmény is foltos, és borzalmasan napszítta, kifakult volt.
A fotón nem látszottak ezek a negatívumok, különben meg sem vásároltam volna - még a csökkentett áron sem!
Másik fél: Köszönöm az értékelést. A vásárló személyesen vette át a képet, de átvételkor nem jelezte, hogy elállna a vételtől. Utólag sem kérte az elállást, pedig erre lett volna lehetősége.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
layla974 (1549) (Vevő)
Semleges
2022.09.24. 12:04:45
3192847703
Nem valósult meg az adásvétel az eladó maximálisan korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hibátlan. Az átvevőpontra szállítás szállítás lassú. Az átvevőpont egy kész tragédia. Aki teheti, fizessen a postázásért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mjuditka65 (222) (Vevő)
Semleges
2022.03.06. 06:20:01
3135962489
nagyon gyors megbizhatő,az áru szép.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, jó kommunikáció, az árú nem teljesen felelt meg az elképzeléseimnek, de az eladó jól kezelte az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megfelelő üzlet bonyolítás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madaraszgeza (44) (Vevő)
Semleges
2021.12.26. 23:21:14
3116182874
Az óra működőnek volt meghirdetve, azonban a másodperc mutatója jár csak. Az eladó segítőkész volt, és a terméket visszavette volna. Én azonban a hibája ellenére is a megtartása mellett döntöttem. Bízom benne, hogy sikerül megjavíttatni. A hiba ellenére is ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kollaricsm (646) (Vevő)
Semleges
2021.12.07. 18:54:47
3097425878
Kommunikációs elcsúszás okán nem jött létre az adásvétel. Először nem kaptam az email-emre választ, aztán később láttam, hogy késve jött az email az eladótól. Addigra már vettem másik alkalmi ruhát. Elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a kép a valóságban nekem nem tetszett ( a fotó jobban sikerült. ) ezért nem tudtam megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó gyors és korrekt tájékoztatása szerint, az árú sérülése miatt nem jöhet létre ez a tranzakció, sajnálom. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel sikeresen megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
serpensortia (173) (Vevő)
Semleges
2021.06.03. 08:24:51
3044431979
Sajnos a tranzakció nem jött létre, de az eladó profi és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vétel nem zajlott le mivel túl sok idő telt el hogy a kovid miatt a terméket nem vehettem át. Ez senkinek sem a hibája
Másik fél: A székek átvételére március 3. és április 21. között folyamatosan lehetőséget biztosítottam. Többször kerestem a vevőt e-mailben és telefonon. Végül tegnap értem el, amikor is közölte, hogy már nem szeretné megvenni a székeket. Úgy gondolom, hogy az adás-vétel meghiúsulásáról a vásárló tehet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a tranzakcio,mivel a termék az átvétel elött megsérült.Erröl az eladö korrektül tájékoztatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a minta utólag lett festve a tányérra, így az törölgetés közben azonnal lejött...
Másik fél: A festés - ahogy a fotókon látható - valóban utólagos, falra való dísztányérként funkcionál a tárgy. Ezért nem érdemes erőteljesen mosogatni/törölgetni. Sajnálom, hogy tönkrement, ez azonban az én véleményem szerint már az adás-vételen túl történt, ezért nem értem a semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csodaturmix (428) (Vevő)
Semleges
2021.02.19. 20:58:34
3012194216
Az adás vétel nehezen de létrejött . Az eladó nagyon barátságtalan volt,
Nem akart számlát adni a 30 ezer forintos székről, nehezen sikerül megkapnom
Többet nem fogok itt vásárolni.
Másik fél: Az adás-vétellel nem volt probléma, a vevő természetesen kapott számlát. A szék árából alkudott, de ezzel sincs gond természetesen, szívesen adtam árengedményt. Én bíztam benne, hogy ettől talán pozitív érzésekkel fog távozni. Sajnálom, hogy nem így lett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:963b1a (2) (Vevő)
Semleges
2021.02.09. 17:55:24
2998732217
Nem lett megvásárolva a termék, mert hibás volt a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
18503778.bszivia (1) (Vevő)
Semleges
2020.12.09. 17:54:45
2987515301
Jo........
Másik fél: Itt sajnos nem értem a semleges értékelést, indoklást nem látok. Szerintem minden rendben zajlott.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Le kellett mondanom a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pipát nem lehet szívni erre kellet pazarolnom 4 ezer ftmet
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírásban kétszer is szerepelt a "hibátlan" jelző. Ennek ellenére két hiba is volt a terméken. A fotókon valóban látszottak foltok, de mivel hibátlanként árulták, feltételeztem, hogy azok csak tükröződések.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katinagyi4 (18) (Vevő)
Semleges
2019.06.25. 07:35:26
2777691488
A tranzakció téves leütés miatt elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikáció = 0.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
redtraktor (19) (Vevő)
Semleges
2019.05.20. 08:02:35
2744203550
már nem volt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lassan, körülményesen, rengeteg telefonálgatással bonyolódott a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szekrény sajnos már nem fért be a kinézett szobába. Az eladó rendkivül korrekt és megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos félreértésből ütöttem le a teljes csomagot, szívességből, de az eladó nagyon korrekt és megértő volt, amit itt is köszönök és még egyszer elnézést kérek! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék törött,így használhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tokmány belül szétesett, a támasztófogantyú sem használható, betétje hiányzik. Ezek olyan állapothiányok, amiket tisztességes lett volna a leírásban megemlíteni. Egy műszaki cikk esetében, amit használhatóság miatt vesz meg az ember, ahogy jeleztem, ezek az utólag kiderülő dolgok bosszantóak. Pár óra munka lesz ezeket a hibákat kijavítani. Amikor fél-harmad áron lehet ilyen gépeket találni, a relatív magas ár inkább jó állapotot és nem egy lehasznált szerszámot sugall.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
urszellem (110) (Vevő)
Semleges
2017.10.04. 16:01:04
2523969776
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szekelykar (389) (Vevő)
Semleges
2017.08.21. 05:08:04
2504228408
nem jött létre a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kamilla813 (16) (Vevő)
Semleges
2017.08.17. 16:49:11
2513698754
A termék nem felelt meg az elképzelésemnek, de az eladó ezt minden további nélkül elfogadta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos hirtelen kellett volna a dolog, nem volt megoldható a szállítás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kórházban voltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Torot volt a hegedu
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sziszifusz_a (34) (Vevő)
Semleges
2017.02.11. 18:12:27
2432856986
Első körben nem a leütött terméket küldték el, amit vissza kellett küdenem. Második nekirugaszkodásra azonban sikerült azt kapnom amit leütöttem. A visszaküldés feladási díját majd csekken küldik, várhatóan a jövő héten megkapom. Az értékeléssel ezért kések.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
longboy312 (312) (Vevő)
Semleges
2016.12.29. 12:07:39
2399693621
az eladó hibájából nem jött létre a tranzakció, de korrekten járt el az eladó. ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
regitargyaim (5004) 99.86%
2026.06.17. 10:49:20
regitargyaim (5004) 99.86%
2026.06.02. 09:35:16
regitargyaim (5004) 99.86%
2026.05.08. 10:31:33
regitargyaim (5004) 99.86%
2026.05.04. 14:38:47
