biceist (14) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Badgirl07 (298) (Eladó)
Semleges
2012.11.04. 20:07:00
1655659940
Önhibámon kívül sajnos mégsem jött létre az adás-vétel, mert a vevő a telefon megvétele után pár napra olyan hibát észlelt, amit a garanciális javítás nem fedez, ezért vissza fizettem neki a készülék vételárát, így az adás-vétel meghiúsult. Bár ezt a tényt jelezte a vatera felé, de már nem tudott másik értékelést készíteni a vételről felém. Nagyon sajnálom, ha meg tudom javíttatni, újra meghirdetem a készüléket. A vevő amúgy nagyon korrekt és megértő volt, csakis ajánlani tudom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ahogy azt a vevő jelezte a vatera felé, a megvett telefononon később keletkezett meghibásodást a garancia nem fedezte, ezért az adás-vétel nem jött létre, a pénnzt visszafizettem a vevőnek. Sajnálom!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
joczek70 (283) (Eladó)
Semleges
2012.07.21. 16:26:26
1619716154
Valami közbejött a vevőnek így a biznisz nem jött létre! A rendszer csak semleges értékelést enged így hát nincs mit tenni! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valami közbe jöhetett! :(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
olivia70_a (522) (Eladó)
Semleges
2012.05.29. 15:41:57
1548187883
Sajnálom nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tantamJatekorszaga (6189) (Eladó)
Semleges
2012.03.06. 23:03:59
1552655576
Ez volt a 2. darab, amit leütött, de magára hagyta szegény flaskát :-( Ha erre jár, még azért megvan. Eddig szívesen vártam a lassúbb vásárlókra, de egyre jobban szorongat az értékelési kényszer, így adnom kell valamit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ez volt a 2. darab, amit leütött, de magára hagyta szegény flaskát :-(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tantamJatekorszaga (6189) (Eladó)
Semleges
2012.03.06. 23:01:30
1550142101
Egy darabig leveleztünk, de aztán nem jött, viszont leütött még egy darabot később :-) Gondolom elfoglalt vagy szórakozott, ha lesz ideje, azért jelentkezhet, ha lesz pont ilyen flaska, akkor szívesen átadom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy darabig leveelztünk, de aztán nem jött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható vaterás,sajnos nem nyerte el a tetszését a készülék,ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem jelentkezik! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
392098.Happypapa (202) (Eladó)
Semleges
2009.12.21. 16:14:59
158319665
Utazásra hivatkozva a termék átvételét lemondta!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
