varjna01 (215) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 215 | 393 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 227 | 406 adásvétel |
| Az eladóként kapott 38 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
regikonyvek (23288) (Eladó)
Semleges
2021.01.26. 15:46:43
3000590864
Adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nincsen készleten.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevővel meg lett beszélve a "nem átvétel".
Másik fél: Igen, meg lett beszélve. Rosszul jött ki a dolog.
Az eladó nagyon korrekt partner! Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elakadt a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
balazsolt (192) (Eladó)
Semleges
2012.04.23. 15:23:33
1578536159
Egy három darabos könyvszett volt feltéve külön-külön és a sok licit végén csak az egyiket sikerült volna megnyerni, aztán így már érdekmúlás lett belőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy három darabos könyvszett volt feltéve külön-külön amiből a sok licit végén már csak az egyiket sikerült volna megnyerni, aztán igy érdekmúlás lett belőle.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Martaetelka (97) (Eladó)
Semleges
2011.08.09. 09:58:45
1467835954
A vevő nem tudott az áruért eljönni, én pedig nem vállaltam az elküldését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagylacci (125) (Eladó)
Semleges
2009.12.05. 13:48:26
156442857
Sajnos félreértés volt, de maximálisan korrekt partner.
Ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Úgymond, ezt dobta a gép... Majd legközelebb! Rugalmas partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igérete ellenére nem utalt.Megkérdezném tőle miért licitál ha nem kell neki az áru?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Adás vétel nem jött létre
Másik fél: Valóban, saját hibámból nem jött létre az adás-vétel! Elnézést...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
matemilan86 (210) (Eladó)
Semleges
2009.04.08. 15:32:05
142590161
Elfelejtettem mondani hogy angol nyelvű a készülék. A Vevőről csak jót írhatok, kedves ,megértő és rugalmas.
Köszönöm.
Másik fél: Igen, homokszem csúszott a gépezetbe. Korrekt partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Érdekes értékelés. Eszerint nem jött el a termékért.
Másik fél: Elnézést! Én néztem félre... :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm, hogy időben szólt, semmi probléma sincs.
Másik fél: no comment...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
köszönöm, hogy időben szólt, semmi probléma sincs.
Másik fél: no comment...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tudtuk az adásvételt lebonyolítani, a véleményem viszont teljesen pozitív a partnerről, csak sajnos nem tudtam a vatera újdonságai miatt pozitív értékelést adni...
Másik fél: Sajnos addig sem jutottunk el hogy megbeszélt időpont...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
