ildi73 (263) 99.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 264 | 361 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 272 | 370 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
tsszilva (100) (Eladó)
Semleges
2012.02.07. 14:19:50
1539402029
Sajnos 2 hét alatt nem sikerült megoldani az adásvételt.
Másik fél: Maximálisan pozitív az eladó értékelése, még ha az árut újra hirdeti. Sajnos egy hosszabb kórházi tartózkodás miatt nem tudtuk átvenni a kabátot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ann1_2009 (32) (Eladó)
Semleges
2012.01.02. 13:05:05
1524109646
Sajnos nem reagált a megkeresésemre.
Másik fél: Végül tisztáztunk mindent, így a nacik már új gazdájuknál vannak.
Maximálisan pozitív.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyongyoske2 (422) (Eladó)
Semleges
2011.11.24. 15:48:00
1487781548
A vevő jelezte az aukció után, hogy sajnos közben kapott ajándékba egy hasonlót, ezért nem kéri az árut. Viszont azért nem adok negatívot, mert korrektül felajánlotta, hogy kifizeti a jutalékot amit ezután nekem fizetnem kellene.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: közben kapott egy hasonlót ajándékbaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő úgy döntött, hogy mégsem kéri az árút, mert közben hozzájutott máshonnan hasonló termékhez.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmi gond nincs a dologgal majd újra felteszem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a MEGBESZÉLT IDŐBEN A VEVŐ LEBETEGEDETT POSTÁZÁST KÉRT MIUTÁN RÁKÉRDEZTEM HOGY MI LESZ DE ÉN NEM TARTOM REÁLISNAK ,HOGY EGY 400 FORINTOS TERMÉKET 400 -ÉRT POSTÁZZAKAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre az üzlet,de azért ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Itt is pozitív az értékelésem bocs de a rendszer nem engedi,pedig mert 1 üzlet ha nem jön össze attól lehet pozitív vélemény a másik félről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Semmi gondAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bocs nem engedett pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A képen nem derült ki hogy ez egy kislánynadrág,mivel a vevőnek pedig kisfia van így megbeszéltük a tévedést.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
