ivananyu (281) 98.95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 284 | 410 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 298 | 424 adásvétel |
| Az eladóként kapott 86 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nellike82_t (143) (Vevő)
Semleges
2017.12.23. 10:09:28
2560901330
Sajnos nem jött létre az adásvétel. Egyikünk sem hibázott. Én 2* is küldtem e-mailt az Eladónak, sajnos nem kapta meg. Ő is jelzett nekem, hogy érdekel-e a pulóver. Telefonon kellett volna felvennünk a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eperlevel74 (921) (Vevő)
Semleges
2016.06.16. 21:20:19
2272666268
Sajnos megtekintés után nem volt megfelelő,ezért nem jött létre az üzlet.Ennek ellenére csakis ajánlani tudom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
esthajnal7 (1221) (Eladó)
Semleges
2016.01.02. 11:10:42
2168592656
Az adás-vétel rendben lezajlott, de az értékelésnél: 'Bocsi, de ott véletlenszerűen kattintgattam'.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szpszabi1 (1303) (Eladó)
Semleges
2015.11.30. 21:37:50
2156830022
Sajnálom hogy nem felelt meg hisz polárral bélelve ez átmenetinek azért elég meleg ill .pont ilyen télre való mint ezek a mostaniak , nem értem a postaköltséges dolgot , megegyeztünk hogy 4000 postával és annyiért is küldtem el tehát nem károsítottam meg 1 Forinttal sem !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves eladó, de a ruhák hibátlan, újszerű kategóriában voltak hirdetve, az életben viszont nagyon bolyhos ruhákat kaptam, az egyiken egy folt is volt sajna :( Más kategóriában kellett volna hirdetni és nem csalódtam volna. Tény hogy nem fizettem érte nagy összeget, de 1ft-ért is vettem már ÚJ ruhát...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SAjnos nem volt szükségem az árura. Meg nem kötött üzlet esetén pedig a rendszer nem enged pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vevő új inget kapott , és mégis azt állította , hogy nem ! Ehhez mást nem kívánok hozzáfűzni !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem müködött a készülék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
noszika1_v (195) (Vevő)
Semleges
2011.09.21. 08:51:17
1463376817
ÜDV!Sajnos mi hibánkból nem sikerült az üzlet! noszika
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
freshcat_t (1347) (Vevő)
Semleges
2011.05.16. 11:04:47
1451249688
gyors eladó,csak az újszerű póló végül is bolyhos póló volt.Nem lenne ezzel baj,ha fel lett volna tüntetve,hisz csak azért vettem meg mert újszerűnek volt írva.A csomagolás gyorsaság az tökéletes volt,én azonban csalódott vagyok.sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16274087.evianyu123 (99) (Eladó)
Semleges
2011.04.11. 09:20:22
1449634899
Elnézésed kérem, de a hirdetés szövege a következő volt, bemásolom: Kislány görkori szett, szinte teljesen új, mi nem is használtuk, ajándékba kaptuk. A szinte teljesen új, mi nem is használtuk, fedi a valóságot! Megkaptuk a korit, a lakásban próbáltuk fel, nem voltunk vele az utcán. Ha ez már használtnak mondható, akkor elnézést még 1 x. A főmenüben azért tettem "új" jelzésre, mert sosem használtuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
