havhenri (493) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(493 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(493 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 493 620 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 497 624 adásvétel
Az eladóként kapott 417 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Gyöngyös
Regisztráció dátuma: 2008.10.20.
Utolsó belépés: 2017.04.18. 15:40
Inaktív!
8 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

rubi_22 (42) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.16. 10:05:54

Termékkód

1529656994

Nem jött lérte az adásvétel,Önhibámon kivűl. Én nem hitegettem Önt, ha módomban állt volna elküldtem volna a pénzt, de nem tehetek róla, hogy közbe jött egy súlyos családi problémám:( sajnálom.
Másik fél: Én is sajnálom, de elvette a lehetőséget hosszú ideig , hogy másnak értékesítsem. Igazán szólhatott volna , hogy nem kéri , mert más dolgok adódtak . Megértem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

2421406.mayo009 (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.19. 10:32:52

Termékkód

1524946604

Sajnálom.........
Másik fél: Én is.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nemethjuli (1150) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.04. 23:51:30

Termékkód

1439647042

Eladó kedves és kommunikatív, a termék gyorsan ideért. Azonban a leírással szemben a kabát nem toll, hanem vatelin töltetű, ami már erősen összeállt a kabátban. Sajnálom, de csalódást okozott, mert ugyan a kabát önmagában nem volt drága, de a postaköltséget már nem érte meg (nekem).
Másik fél: Szerintem nem volt összeállva a töltet a kabátban, eleve sávosan töltött, így nem tud lemenni a töltet az aljára, hogy erősen összeállt legyen. A töltet tévedése viszont nem volt szándékos én tollnak gondoltam, ezért elnézést kérek.Ebben igazat adok, ha valóban vatelinos töltet.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

babiymano (534) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.04. 18:17:51

Termékkód

1434316976

Az eladó elfelejtette feltüntetni, hogy bolyhos a mellény, és foltos az eleje. Megírtam neki, amire választ sem kaptam. Az új rendszer szerint pedig kötelező értékelni, sajnálom.
Másik fél: Nem tudom számomra nem volt bolyhos a mellény és egyébként, használt ruhaként árultam , elég olcsón, valamint szét is bontottam a vevőnek egy csomagot, abból vettük ki a mellényt.Maximálisan megpróbáltam együttműködni,mert még a csomag feladási módjával is gondja volt , csak neki vettem külön borítékot, aminek nem kértem az árát. Sajnálom, ha így látja a dolgokat. Én nem érzem, hogy mulasztottam volna.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.