blasekati (32) 97.06% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sérülésmentesnek volt hirdetve, de volt hibája a terméknek.Felhívtam,teljesen normális volt az eladó, megbeszéltük hogy lefényképezem és elküldöm e-mail-ben hogy mi a probléma, ez meg is történt, csak azóta egyáltalán nem kaptam semmi választ, ezért adok ilyen értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vevő tévedésből licitál, majd emailben elnézést kért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cica761 (1964) (Eladó)
Semleges
2011.01.08. 04:38:53
1436001762
Nagyon sajnálom de én nem bontottam és mértem le a termosznak az űrtartalmát ami a dobozon volt én annak alapján hirdettem!A csomagot nagyon hamar megkapta!Én gyors voltam!Felajánlottam az árúnak az árát visszautalom!Ezt elutasította!Még egyszer sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
