Bonnie92 (24) 96.15% felhasználó összefoglaló oldala

96.15% pozitív visszajelzés
(25 Felhasználó adta)
96.15% pozitív visszajelzés
(25 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 23 49 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 28 54 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2016.01.21.
Utolsó belépés: 2021.12.10. 15:49
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

yazig (349) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2018.01.19. 11:03:37

Termékkód

2378303555

Rég volt, már nem emlékszem.Minden esetre további jó Vaterázást neki.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudom már
Felhasználó

nagyneelvira (35) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.04.29. 21:14:02

Termékkód

2229123032

Nem értem miért volt döcögős az ügylet,hiszen a leütést követő harmadik napon házhoz vittem a széket,amiért köszönetet sem kaptam.Ha valaki nehézkes volt az nem én voltam.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

RealArt7 (228) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.03.23. 11:04:21

Termékkód

2209697459

Sajnos időközben a keret megsérült, így nem tudtam átadni a terméket. Sajnos a Vatera rendszere nem teszi lehetővé ilyenkor az eladó számára a pozitív értékelést, pedig partnerem megértő hozzáállása teljes mértékben pozitív értékelést érdemel.
Másik fél: Megértettem a problémát, nagyon jó kapcsolatban maradtunk.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A keret megsérült.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

keklaguna77 (282) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.03.15. 13:19:29

Termékkód

2206584329

A vevő jó lett volna ha az érdeklődésébe beleírja hogy a 2 emeletre kellene szállítani és hogy Buda is elég nagy ! Valamint ha a fényképet megnézi azon is látható amit kritizált ! És az autónál is megtekinthető lett volna nem akkor amikor már az emeleten van a szekrény ! És egy 100Ft-os kulcs karikán aggodalmaskodott!
Másik fél: Mind a 4 zár hibás. Ezt sem a képeken, sem a kocsiban nem tudtuk ellenőrizni, sőt még a felállításnál sem derült ki. Mivel az eladó szerint filléres dologról van szó (?), elvárható lett volna, hogy ha nem jelzi előre a hibát, akkor kijavítja. Nem csak pénzkérdés, elvi kérdés, hogy egy jó állapotban hirdetett szekrények zárhatók legyenek. Nem ajánlom a partnert senkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.