bobita07 (1575) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1574 | 3380 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1597 | 3406 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1992 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A megvásárolt jegyek olyan helyre szóltak, amik nem léteztek. Szerencsére a Vígszínház megoldotta a problémát, de elég kellemetlen volt, hogy a megvásárolt helyjegyek helyén reflektor állt.
Másik fél: A partner értékelése pontatlan, félreérthető, olyan, mintha az eladó nem eredeti jegyet értékesített volna, mely körülményt a színház orvosolt volna... A Vígszínház hivatalos oldalán, számlával igazolhatóan vásárolt jegy került eladásra. Azért hogy a színház közben kivette onnan a székeket, nem az eladó tartozik felelősséggel, hanem a Vígszínház. Így ez a problémamegoldás nem egy szerencsés kimenetelű esetnek tudható be a színház részéről, hanem kizárólagos helytállási kötelezettségnek. Ettől függetlenül valóban kellemetlen, az eladó hibáján kívül eső eset. Sajnos jegyzőkönyvet nem vetetett fel a vevő, ezért külön tájékoztatást, ill. kártérítést nem tudtunk kérni.
Sajnos nem jött létre az üzlet...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött létre az üzlet...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elnézést az én hibám volt, az eladót ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést, az én hibám volt. Az eladót ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést, de mégsem kértem! Az én hibám volt, az eladót ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kovacsno5 (147) (Vevő)
Semleges
2017.01.16. 08:45:46
2420046971
Kedves , segítőkész volt az eladó.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bababiscotta (86) (Vevő)
Semleges
2016.11.21. 15:28:58
2349272360
A termekkel elegedett vagyok, az elado rugalmas volt es kedves. Koszonom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabatti67 (2605) (Vevő)
Semleges
2016.10.13. 08:53:03
2347863047
az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ReaSzilvia (561) (Vevő)
Semleges
2016.06.21. 12:10:44
2258633279
Az adás-vétel nem jött létre nem megfelelő méretezés miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mégsem volt készleten a kért méretből,de nagyon korrekt volt,a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó a megvétel után jelezte hogy a póló már nincs meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, gyors, korrekt eladó. A méret sajnos nem volt megfelelő, ezért nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moneymo200 (447) (Vevő)
Semleges
2015.06.22. 08:49:50
2077788995
Egyéb körülmények miatt sajnos nem jött össze a vásárlás, de nagyon kedves volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csika22_t (539) (Vevő)
Semleges
2015.06.20. 21:09:07
2086308635
Véletlenül 2x ütöttem le ugyanazt a terméket a rendszer hibája miatt. Még1x bocs! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximalisan +++++++++. Sajnos a méret nem lett jó, így az adás-vétel nem jött létre, de az eladó nagyon kedves, segítőkész és megértő volt. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Miattam nem jött létre az adás-vétel! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kértem a pólót mert nem volt jó méretben. Én néztem el a méretet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem került sor az adás-vételre.Az eladó miután lemérte nekem a terméket (én leütöttem)állítólag úgy eltette,hogy nem találja.1 hónap telt el azóta.Részemről nincs harag,de így nem értékelhetem máshogy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Értékelésem pozitív, sajnos a termék leütése után vettem észre, hogy pont ebben a méretben van meg nekünk a pulóver, de az eladó nagyon kedves és megértő volt, köszönöm szépen neki++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez POZITÍV, csak a teszes jutalékrendszer miatt adom a semlegeset! Az adásvétel egy félreértés miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt méret, amit szerettem volna megvásárolni. Talán legközelebb.. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A fürdőruha szuper, de Mónika helyett Viktóriának lett címezve,így elég nehézkesen ért ide....azt is több mint 1 hét alatt....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó hihetetlenül kedves, rendkívül kommunikatív, segítőkész, sajnos az volt a probléma, hogy az a méret, amire nekem lett volna szükségem beszerezhetetlenné vált! :( De mindenkinek ajánlom, az értékelésem ettől függetlenül 100% pozitív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a képen meghirdetett árut kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
naszistvan106 (803) (Vevő)
Semleges
2011.11.02. 13:22:05
1487275691
Figyelmetlenségem miatt licitáltam,amit kértem törölni....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
