xmoon77 (370) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 370 | 471 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 379 | 480 adásvétel |
| Az eladóként kapott 64 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
norbica79 (235) (Eladó)
Semleges
2016.03.06. 15:14:57
2143688186
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam idöben teljesiteni az adasvetelt,az arat visszafizettem meg decemberben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közös megegyezéssel elálltunk az adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MiniToys (4554) (Eladó)
Semleges
2015.01.07. 12:35:02
2024477222
A termék kifogyott a nagykerben, amiről a vevőt értesítettük. A vevő +++.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék kifogyott a nagykerben.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csongorka74 (4443) (Eladó)
Semleges
2013.02.19. 09:28:03
1704984830
Sajnos most nem jött össze, de ettől függetlenül kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mindenelado1 (47) (Eladó)
Semleges
2011.11.29. 20:08:36
1502427911
A termek aukcio alatt megserult, igy a vevot ertheto okokbol nem erdekelte mar
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termek aukcio alatt megserultAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TEKNOC123 (146) (Vevő)
Semleges
2011.11.17. 09:18:49
1490636213
Az óra bár csodaszép, de nem a közelebbi szemrevételezés /kézbevétel során kiderült, hogy nem az a típus, amit kerestem, s nem illeszkedik a gyűjteményembe, így az ültettől való elállás mellett döntöttem. Az eladó hozzáállása végig megértő és együttműködő volt, semmi probléma nem merült fel. Nagyon ajánlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő hozzáállása pozitív volt, megértő.Megbízható korekt vásárló.Talán a legközelebbi vásárlás sikeres lessz!
Másik fél: Nem az eladó hibája volt.Korrekt ügymenet.Majd legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos több könyv "gyártási hibás"volt,oldalsorrend felcserélődés,aljával felfelé befűzve,így a vételtől elálltam.Az eladó megértő volt,ő sem emlékezett a hibákra ezért minősítettem semlegesre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tárgytalan.thx.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
