jutta006 (113) 96.69% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 117 | 194 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 133 | 213 adásvétel |
| Az eladóként kapott 97 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Írtam neki hogy mégis mennyi lenne amit el vár a termékért,de nem válaszolt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Waggandi (1426) (Vevő)
Semleges
2017.02.28. 08:51:35
2439954665
Figyelmetlen voltam és olyan termékre licitáltam, amit nem postáz az eladó. Így sajnos eredménytelenül zárult az adásvétel.
Másik fél: Sajnálom, de a termék leírásaiban fel van tüntetve, hogy nem postázom a termékeket.
Az eladó gyorsan jelentkezett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
napocska737 (455) (Vevő)
Semleges
2017.02.12. 15:00:05
2422953458
Az eladónak küldtem e-mailt ,válasz nem jött csak egy értékelés,hogy nem jelentkezett az áruért. Feltételezem az 1 Ft-ért megnyet terméket,nem szívesen adta volna oda 1 ft-ért,A terméklapon ugyan jelezte , saját szövege szerint ő ennél többet tart "jelképes
összegnek", amit gyermeke perselyébe gyűjtöget.Sajnálom legközelebb figyelmesebben kell elovasnom a leírást. Ill. javaslom az eladónak ,hogy ne tegyen fel 1 ft-ért semmit,ha nem szívesen adja oda annyiért.
Másik fél: A vevő a elmúlt év során többször licitált 1 Ft-os termékeimre, amit meg is nyert, és soha nem jelentkezett érte...
Sajnálom, hogy a termék leírást sokan nem tudják megfelelően értelmezni, sőt egyáltalán el sem olvassák.
A javaslatával kapcsolatban annyi a meglátásom, hogy az 1 Ft-os licitálás lényege, hogy mindenkinek van lehetőssége licitálni egy adott termékre, amennyire a saját költségvetése megengedi...sajnálom, de tudomáson szerint nincsen forgalomban jelenleg 1 Ft-os pénz érme, ami azt jelenti, hogy ingyen kéne...
Én meg javaslom az ingyenes oldalakat...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szokolaimagdi (140) (Vevő)
Semleges
2016.12.11. 11:22:08
2382964961
Mivel rossz volt a gépem, javítása után későn jelentkeztem. Az eladó a küldött jelentkezésre nem reagált vissza, így nem tudom az értékelést csak semlegesen adni. Sajnálom.
Másik fél: Általában várom az e-maileket a megnyert termékekkel kapcsolatban, elég rugalmas vagyok ilyen szempontból. Most végig is néztem az e-maileket, de sajnos nem találtam a megjelölt termékkel kapcsolatban. Sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ewicababa (1317) (Vevő)
Semleges
2015.03.26. 09:30:20
2043652772
Sajnos későn vettem észre, hogy az eladó nem postáz! Kértem a licit törlését, de sajnos nem vette észre... elmenni a törölközőért meg drágább lett volna, mint 2-3 újat venni :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem figyeltem,hogy nem postáz az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze a adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Licittörlést kértem, de sajnos nem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
summerlaci (54) (Vevő)
Semleges
2014.07.31. 11:47:20
1919983025
elérhetetlen volt,nem én nem jelentkeztem hanem nem lehetett vele tartani a kapcsolatot a megadott címre többször kimentünk és senki nem volt ott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közös megegyezéssel az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közös megegyezéssel az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közös megegyezéssel az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Későn vettem észre hogy személyes átvétellel van, de Ő ígérte ,postázza és küldi az utaláshoz szükséges adatokat,ami a mai napig nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő először jelentkezett, majd végül nem jött el a termékért.
Másik fél: Sajnos, nem jött létre a vásárlás, de nagyon korrekt, türelmes és segítőkész eladó, cak ajánlani tudom.
