mesihoney (592) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(592 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(592 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 592 939 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 595 943 adásvétel
Az eladóként kapott 130 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Göd
Regisztráció dátuma: 2008.10.23.
Utolsó belépés: 2019.02.27. 17:59
Inaktív!
6 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Xbizkit_a (69) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.23. 18:23:35

Termékkód

174457848

Semleges, de inkább a NEGATÍV felé hajlok! Tökéletes árut kapott, időben, gondosan csomagolva, nevetséges vételárért, mégis van kifogásolni valója. Egy rosszindulatú, gerinctelen vaterás! Úgy gondolom, egy ilyen embernek akkor sem lehet megfelelni, ha te fizetsz neki, hogy elfogadja az árut. Mellesleg, nyáron az emberek, szoktak nyaralni, amikor nem az a legnagyobb gondjuk, hogy emailekre válaszolgassanak, amely emailekben sem kérdés, sem egyéb válaszadásra okot adó feltételezés nem volt!!!!---
Másik fél: Egyetlen problémám volt: az, hogy ajánlottan kértem a terméket és ennek az általad kalkulált díját ki is fizettem, majd feladtad simán. Ilyen esetekben mások visszautalják a különbözetet, esetleg még egy elnézést is írnak hozzá, hogy figyelmetlenek voltak. Azt nem feltételezem, hogy szándékos a dolog és így próbálod nyereségesebbé tenni az üzletedet. Amit írtál az e-mailedben, hogy " Nem ajánlva lett feladva? Na és akkor mi van? Van vagy 2000 Db-om ebből a cdből. Kapsz még 100at, ha baja esik az úton... " arra csak annyit írnék, hogy ha neked ebből a CD-ből közel 2000 db-od van otthon és akár 1 Ft-ért oda tudod adni, akkor vajon honnan származnak? ... de ez maradjon csak költői kérdés.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

MandyAnyu (164) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.13. 08:06:55

Termékkód

168116724

A pénzt a vevő kifogása miatt visszautaltam. Így még nem jártam, bármit hirdettem egy apró lyukkal, azt jeleztem, ezen számomra nem volt észrevehető lyuk...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

MandyAnyu (164) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.13. 08:00:21

Termékkód

168116717

A vevő elégedetlensége érthetetlen, érték-ár arányban történt meg az adás-vétel, a kifogásai nem megalapozottak.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Tom7808 (429) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.02.15. 17:53:28

Termékkód

159330182

A mi hibánkból nem jött létre a tranzakció.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A mi hibánkból.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.