mesihoney (592) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 592 | 939 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 595 | 943 adásvétel |
| Az eladóként kapott 130 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Semleges, de inkább a NEGATÍV felé hajlok!
Tökéletes árut kapott, időben, gondosan csomagolva, nevetséges vételárért, mégis van kifogásolni valója.
Egy rosszindulatú, gerinctelen vaterás! Úgy gondolom, egy ilyen embernek akkor sem lehet megfelelni, ha te fizetsz neki, hogy elfogadja az árut. Mellesleg, nyáron az emberek, szoktak nyaralni, amikor nem az a legnagyobb gondjuk, hogy emailekre válaszolgassanak, amely emailekben sem kérdés, sem egyéb válaszadásra okot adó feltételezés nem volt!!!!---
Másik fél: Egyetlen problémám volt: az, hogy ajánlottan kértem a terméket és ennek az általad kalkulált díját ki is fizettem, majd feladtad simán. Ilyen esetekben mások visszautalják a különbözetet, esetleg még egy elnézést is írnak hozzá, hogy figyelmetlenek voltak. Azt nem feltételezem, hogy szándékos a dolog és így próbálod nyereségesebbé tenni az üzletedet. Amit írtál az e-mailedben, hogy " Nem ajánlva lett feladva? Na és akkor mi van? Van vagy 2000 Db-om ebből a cdből. Kapsz még 100at, ha baja esik az úton... " arra csak annyit írnék, hogy ha neked ebből a CD-ből közel 2000 db-od van otthon és akár 1 Ft-ért oda tudod adni, akkor vajon honnan származnak? ... de ez maradjon csak költői kérdés.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MandyAnyu (164) (Eladó)
Semleges
2010.05.13. 08:06:55
168116724
A pénzt a vevő kifogása miatt visszautaltam. Így még nem jártam, bármit hirdettem egy apró lyukkal, azt jeleztem, ezen számomra nem volt észrevehető lyuk...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MandyAnyu (164) (Eladó)
Semleges
2010.05.13. 08:00:21
168116717
A vevő elégedetlensége érthetetlen, érték-ár arányban történt meg az adás-vétel, a kifogásai nem megalapozottak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mi hibánkból nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A mi hibánkból.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
