Lolall3630 (251) 99.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 252 | 342 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 258 | 348 adásvétel |
| Az eladóként kapott 80 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem jött létre ez a vásárlás teknikai okok véget három hétig nem volt nettem és így mire vissza jött iram néki és napok óta nem válaszolt a levelemre úgy gondoltam hogy el adhata az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.anyaneni16 (1316) (Eladó)
Semleges
2013.04.23. 11:14:09
1679284751
Eleinte volt kapcsolat, majd semmi. Sajnálom. Sajnos, az adás-vétel nem jött létre. Adhatnék negatívot, de 80 Ft jutalék miatt nem fogok. Inkább lenyelem, mert a végén, én leszek a hibás, és még lehet, vissza is kapom a rossz értékelést, azt pedig nem szeretném. Mostanában ez lett itt a szokás, meg a pontlehúzás.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Andurka1 (778) (Eladó)
Semleges
2011.09.14. 13:31:13
1464109514
Sajnálom, de az adás-vétel nem jött létre, a jutalékot sajnos ki kellett fizetnem, de legalább a kommunikáció megtörtént a Vevő részéről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barack36 (3642) (Eladó)
Semleges
2010.06.17. 17:52:08
1055571560
Ha kifogásod van a termékkel kapcsolatban, akkor illene jelezni az eladó felé, hogy jóvá tudja tenni. Szerencsés ember vagy, hogy te még sosem hibáztál! Kommunikáció sajnos 0 volt a vevő részéről!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
