macika28 (171) 97.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 175 | 193 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 199 | 218 adásvétel |
| Az eladóként kapott 42 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
jarfas_d41 (910) (Eladó)
Semleges
2020.04.27. 18:40:54
2899236653
Az Adás-Vétel NEM jött össze, méretprobléma végett, de a vevőt AJÁNLOM MÁSOKNAK IS :) SEMLEGES.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: lent leirtam bövebbensanyii1234 (2104) (Eladó)
Semleges
2016.07.02. 21:18:31
2278352858
korrekt vevő,sajnos méretprobléma miatt meghiúsult az adás-vétel.de pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ciprusliget (68) (Vevő)
Semleges
2015.04.10. 18:56:51
2053144280
Sajnálom,hogy így alakult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hackbognar (46) (Eladó)
Semleges
2012.12.12. 12:29:40
1671557399
A vevő csak a én többszöri megkeresésemre jelezte, hogy nem kell az árú
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt volt és együttműködő. A megbeszélteknek megfelelően, mérethiba miatt a vásárlás meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tecktonik87 (40) (Vevő)
Semleges
2011.11.03. 19:52:21
1484635355
nemtudott tovább várni az eladó-jogosan lépett ,mikor lejárt a határidöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
feridarazs (402) (Eladó)
Semleges
2011.10.27. 15:21:12
1486797470
Méret probléma miatt mind két fél úgy döntött, hogy kölcsönösen vissza lép az adás-vételtől. A termék újra indul.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos önhibámból nem sikerült
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elmondtam mindent korrekten. Minden kérését teljesítem. Lezártam az aukciót, felajánlottam, hogy hétvégén elviszem a terméket, mert a környéken járok. Majd felhív, hogy bocsi kapott egy másikat és hát ezt nem kérné.Most még 1x ki kell fizetnem a kiemeléseket, ha újra akarom indítani az aukciót ugyanúgy. Ez kb 700 forint, ami enné a tételnél nem elhanyagolható. Korekkt lenne, ha ezt átutalná a lemondásért cserébe.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Állítása szerint kapott egy másik ilyen terméket ajándékba.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem kaptam meg a kisruhát, de valószínűleg a Posta megbízhatatlansága miatt. Ha megkapom, akkor teljesen pozitív az értékelésem. Sajnálom......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár nem jött létre az adásvétel, a vevő elérhető volt és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő közös megegyezéssel elállt a vásárlástól!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre az eladó leírása szerint.Egyébként kedves, ha sikeres lett volna vásárlás pozitív lenne az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
500873.buzigeci (208) (Eladó)
Semleges
2010.12.09. 11:39:43
188459701
Nagyon korrekt, kedves partner, de sajnos a méret nem felelt meg. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos méretbeli problémák adódtak.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AlexandraNagy90 (402) (Eladó)
Semleges
2010.11.22. 11:12:36
179815373
A vevő nem tartott igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék nem felelt meg az elképzelésemnek.Az eladó jó szándékú,rendes üzlet bonyolitó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
liluska01 (722) (Eladó)
Semleges
2010.11.02. 07:12:55
185313830
Méretprobléma miatt hiusúlt meg az adásvétel. Egyébként korrekt, gyors vásárló , jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret probléma miatt .Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
DUNCSIKUTYA (109) (Vevő)
Semleges
2010.10.13. 15:26:52
182911574
Sajnos negatív - mert bár érthető okok miatt - de nem tudtam megvásárolni a kívánt terméket az eladó visszalépése miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kopaszkutya77 (57) (Vevő)
Semleges
2010.08.12. 18:14:45
172479047
Sajnos rögtön cipésznél kellett kezdeni.Még egyszer nem vesszek használt dolgot.
Másik fél: Szerintem egyáltalán nem kellett cipésznél kezdeni mivel azonkívül,hogy használt volt a cipő semmi baja nem volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1416765.eredetinike (600) (Eladó)
Semleges
2010.06.01. 12:51:20
169487420
Az üzlet nem jött létre mert a vevő meggondolta magát és el állt a vásárlástó.
De ezt korrektül és időben jelezte nekem.
Másik fél: Igen így történt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem szavahihető eladó! A ruha bűzlött a cigaretta szagtól, pedig külön kérdésemre azt mondta cigarettafüstmentes!
Másik fél: NEM DOHÁNYZÓ LAKÁSBÓL KÜLDTEM A RUHÁKAT,MÉG ÉN TESZEK SZIVESSÉGET,HOGY HAMARABB LEZÁROM AZ AUKCIÓT ÉS EZ A KÖSZÖNET.SAJNOS NEM VAGYUNK EGYFORMÁK MI EMBEREK.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem szavahihető eladó! A ruha bűzlött a cigaretta szagtól, pedig külön kérdésemre azt mondta cigarettafüstmentes!
Másik fél: NEM DOHÁNYZÓ LAKÁSBÓL KÜLDTEM A RUHÁKAT,MÉG ÉN TESZEK SZIVESSÉGET,HOGY HAMARABB LEZÁROM AZ AUKCIÓT ÉS OLCSÓBBAN ODAADOM A RUHÁKAT ÉS EZ A KÖSZÖNET.SAJNOS NEM VAGYUNK EGYFORMÁK MI EMBEREK.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
