hajno50 (611) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 606 | 808 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 29 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 635 | 837 adásvétel |
| Az eladóként kapott 198 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
moongose72 (63) (Vevő)
Semleges
2021.12.07. 19:18:35
3111793139
A termék már elvolt adva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1Larimar (1030) (Vevő)
Semleges
2020.01.19. 11:07:38
2849967941
A termékleírásban újnak hirdetett táska használt. Telefonbeszélgetésünkkor -rákérdezésemre- az eladó azt mondta, hogy egyszer, max. kétszer használta. Mivel nem én vettem át személyesen, ezért másnap, amikor hozzám került, akkor szembesültem a táska kopottságával. Emiatt még azt az alacsony árát sem érte meg, amennyiért megvettem, így kidobásra került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Petrastella5 (346) (Vevő)
Semleges
2019.02.18. 11:43:19
2721284747
Méretprobléma miatt a termék nem lett jó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Grafika21 (4371) (Eladó)
Semleges
2017.05.30. 17:53:11
2473733084
A cipő ismét megtalálható az eladó termékeim között. Talán legközelebb...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méret elnézéseAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyarmati76 (21) (Eladó)
Semleges
2017.05.24. 18:49:08
2478025811
Sajnos a cipő kicsi lett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a cipő kicsi lettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem valósult meg, mert a cipő mérete nem volt megfelelő a vevőnek. A vevővel könnyű volt a kapcsolatot felvenni, gyorsan reagált, nagyon kedves hölgy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mariannshop (1193) (Eladó)
Semleges
2015.06.24. 04:52:05
2073906956
Időközben egy személyes vésérlásnál elkelt... Őszintén sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben egy személyes vésérlásnál elkelt...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TheSalesMan (624) (Eladó)
Semleges
2015.01.11. 19:22:35
2023709945
Az adás-vétel elmaradt egyéb okok miatt! Én csak maximum semleges értékelést adhatok az adás-vétel elmaradása miatt, a vatera rendszere csak ezt engedi. Ön nem tartott igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
redhound (153) (Eladó)
Semleges
2014.05.03. 10:20:23
1890415751
Köszönöm a vevő megértését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, mert a hirdetés már nem volt aktuális és újraindult.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sasember (244) (Eladó)
Semleges
2013.04.12. 08:01:12
1721669837
nem jelentkezik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méret eltérés miatt nem jött létre az üzlet. Ettől függetlenül szívből ajánlom, mert kedves korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MéretproblémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Semleges
2013.01.27. 14:12:38
1697974463
nincs válasz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
langgyuri (102) (Vevő)
Semleges
2012.06.07. 22:28:50
1591157165
Sajnos a leírás nemtartalmazta hohy lóg az üveg igy igazából a kuka tetején landolt. Esztétikailag nem lehet lakásban használni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másodszori értékelésben is csak azt írhatom, amit már írtam. Az eladó kedves és segítőkész. A kabát valóban gyönyörű. Nagy sajnálatomra viszont nekem hosszabb a karom az átlagosnál és nekem egyszerűen rövid volt a bunda ujja, ezért nem vásároltam meg. Ám az eladót, illetve ezt a terméket, ha újra felkerül, szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Badalabum (218) (Vevő)
Semleges
2012.02.29. 16:05:12
1552292009
Jó kedves, megértő Vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lett jó a kabát mérete.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos eladó tévesen írta az utazás dátumát,így a vevőnek jogosan nem felelt meg./ 01-04==11-14 helyett /Sajnálom,legközelebb jobban figyelek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eladó "rossz" dátumot írt-így vevőnek nem felelt meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1565729.halaszne33 (30) (Vevő)
Semleges
2011.05.04. 13:43:43
1441433577
az én hibámbol de nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mona333_a (727) (Eladó)
Semleges
2011.03.17. 11:37:44
1444255089
Kommunikatív és megbízható, az adás-vétel idő hiányában nem jött létre.(+++)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült időpontot egyeztetniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én hibáztam,nem néztem meg a vaterát mielőtt másnak odaígértem,és ha egyszer megígérek valamit nem visszakozok.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én adtam oda másnak mert megígértem mielőtt megnéztem volna a leütést.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lualinda82 (1826) (Eladó)
Semleges
2010.10.26. 15:54:52
182944293
Egyszerűen csak megtekintés után derült ki, hogy nem lesz jó a méret. Amúgy minden rendben, a megbeszéltek szerint történt. Korrekt, kedves, rugalmas, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt megfelelő a méret, így nem került sor vásárlásra. Az eladó mindvégig korrekt volt, ajánlom minden vaterásnak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a cipő nem lett jó...
Másik fél: Sajnálom, de nem lett jó a cipő! Nagyon korrekt vevő, csak ilyen vevője legyen mindenkinek!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kényes volta miatt -felpróbálva a fürdőruha- nem volt megfelelő számomra, ezért elálltam a vételtől. Eladó kedves, megértését köszönöm, s ajánlom mindenkinek.
Másik fél: A vásárló elvitte a terméket, megkérve, hogy ha nem jó, akkor szeretné visszahozni. A megbeszéltek szerint két napon belül visszahozta, visszavettem, visszatettem a Vaterára. Minden rendben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gergelydavid (151) (Eladó)
Semleges
2010.07.09. 20:45:10
171768455
Nagyon korrekt partner, telefonon jelezte,hogy elnézte a méretet és elállna a vásárlástól. Természetesen nem volt akadálya. Mivel nem volt adásvétel csak semlegest adhatok,de abszolút pozitív++
Másik fél: Megértő partner, kedvesen reagált a hibámra!!!
Nagyon pozitív hozzáállású volt! Csak is ajánlani tudom!!! ++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy így történt!
Másik fél: Én is sajnálom!! Bocsánat! Én voltam a hibás, túl nagynak láttam a képen, meg sem néztem a méreteit, s mikor megláttam eredetiben, akkor döbbentem rá, hogy "mikroszkopikus".
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan pozitív, nagyon megértő partner.+++++
Másik fél: Sajnáltam, de nem volt probléma!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan korrekt vásárló! Sajnos a termék egy baleset folyamán tönkre tört. Elnézését kérek érte!
Másik fél: Megbeszéltük telefonon, a nyuszi összetört.
Sajnáltuk mindketten!
Korrekt eladó volt, az árverést követően azonnal felvette velem a kapcsolatot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
