Zituss89 (166) 97.7% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 170 | 202 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 177 | 209 adásvétel |
| Az eladóként kapott 38 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
csandypee (103) (Eladó)
Semleges
2012.07.08. 19:34:45
1607719556
Minden rendben ment! Gyors és kedves vásárló. A postaköltséget viszont nem tudtam előre kiszámolni, az csak mérvadó volt, ha szólsz, hogy probléma, visszautaltam volna azt a 400.-forintot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
napsugarruhaoutlet (911) (Eladó)
Semleges
2012.06.22. 11:23:35
1607774969
Másik fajtából szeretett volna inkább, így kicseréltük neki. Aranyos, kedves vásárló++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másik fajtából szeretett volna inkább, így kicseréltük neki. Aranyos, kedves vásárló++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az üzlet, mivel a felső nem felelt meg a leírtaknak,(agyon használt, bolyhos, sőt még tömény cigaretta szaga is volt, azért 1 öblítést megérdemelt volna...)-nálam a hirdetésben szerepelt "gyönyörű" jelző nem ezeket jelenti! Számomra használhatatlan volt a felső...az eladó természetesen visszavette a felsőt és visszautalta az árát, az értékelésem csak ezért semleges...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
