poppa73 (367) 99.2% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 370 | 634 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 380 | 649 adásvétel |
| Az eladóként kapott 71 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
folyadek (192) (Eladó)
Semleges
2013.05.21. 06:50:40
1720006916
Az én hibámból nem jött létre.Be volt száradva a patron.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre.Be volt száradva a patron.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet összejött kisebb nehézségek árán,azonban a válaszokra sokat kellett várni és a megbeszélt díszdoboz is elmaradt!Ezt leszámítva rendben volt!
Másik fél: Több mint egy hetet vártam az utalásra , majd 2 napig nem voltam gépközelben , de utána azonnal postáztam ! A díszdoboz helyett dísz- ajándék zacskóban küldtem ez így igaz ! Nekem semmi problémám !!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
politomi1 (35) (Eladó)
Semleges
2013.04.09. 10:57:03
1728096305
Nem tudtuk személyesen, helyszínen kipróbálni a terméket patronok hiányában.
Másik fél: Az eladó korrekt volt , nem tudtuk kipróbálni , csak ezért nem vettem meg !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HarmlessLunatic (115) (Vevő)
Semleges
2010.05.12. 17:43:34
168762779
A gyűrű nem felelt meg, mert túl vékony volt. Az eladó visszavette és visszakaptam a vételárat, ez pozitiv, amúgy a termékben sajnos csalódtam.
Másik fél: A vevő 0,8 gramm eltérés miatt elállt a vételi szándéktól , ezért visszautaltam a teljes vételárat ! Nem értem a semleges értékelést ! A fényképek minden esetben az adott ékszerekről készülnek , ezeken a felvételeken is látszik hogy a gyűrű egy finoman kidolgozott , kecses ékszer . Ha ebben csalódott , akkor sok mindenben fog még !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelésem összességében pozitív, a partner korrekt megbízható. Ajánlom mindekinek. Remélem később kötünk üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ékszert nem igazán mondanám pompásnak, mint ahogyan hirdette a készítője, eladója. A kövek minőségét nem lehet fénykép alapján megitélni, csak akkor amikor kézbe kapjuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bessimacska (188) (Vevő)
Semleges
2009.12.11. 21:52:13
156432441
Az eladó rendkívül kedves, kommunikatív és segítőkéész. De az ékszer anyaga a hivatalos MEHITI vizsgálat szerint nem ezüst.
Másik fél: Az aranyozott ékszer vizsgálata csak roncsolással lett volna lehetséges . Az ékszerben lévő fémjel megtévesztett , nem láttam indokoltnak az ékszer roncsolását sajnos . Elnézést , természetesen nem tudtam róla .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bessimacska (188) (Vevő)
Semleges
2009.12.11. 21:51:36
156740533
Az eladó rendkívül kedves, kommunikatív és segítőkéész. De az ékszer anyaga a hivatalos MEHITI vizsgálat szerint nem ezüst.
Másik fél: Az aranyozott ékszer vizsgálata csak roncsolással lett volna lehetséges . Az ékszerben lévő fémjel megtévesztett , nem láttam indokoltnak az ékszer roncsolását sajnos . Elnézést , természetesen nem tudtam róla .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bessimacska (188) (Vevő)
Semleges
2009.12.11. 21:51:01
156432404
Az eladó rendkívül kedves, kommunikatív és segítőkéész. De az ékszer anyaga a hivatalos MEHITI vizsgálat szerint nem ezüst.
Másik fél: Az aranyozott ékszer vizsgálata csak roncsolással lett volna lehetséges . Az ékszerben lévő fémjel megtévesztett , nem láttam indokoltnak az ékszer roncsolását sajnos . Elnézést , természetesen nem tudtam róla .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bessimacska (188) (Vevő)
Semleges
2009.12.11. 21:49:20
157370432
Az eladó rendkívül kedves, kommunikatív és segítőkéész. De az ékszer anyaga a hivatalos MEHITI vizsgálat szerint nem ezüst.
Másik fél: Az aranyozott ékszer vizsgálata csak roncsolással lett volna lehetséges . Az ékszerben lévő fémjel megtévesztett , nem láttam indokoltnak az ékszer roncsolását sajnos . Elnézést , természetesen nem tudtam róla .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bessimacska (188) (Vevő)
Semleges
2009.12.11. 21:43:33
156437094
Az eladó rendkívül kedves, kommunikatív és segítőkéész. De az ékszer anyaga a hivatalos MEHITI vizsgálat szerint nem ezüst.
Másik fél: Az aranyozott ékszer vizsgálata csak roncsolással lett volna lehetséges . Az ékszerben lévő fémjel megtévesztett , nem láttam indokoltnak az ékszer roncsolását sajnos . Elnézést , természetesen nem tudtam róla .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bessimacska (188) (Vevő)
Semleges
2009.12.11. 21:37:38
155355100
Az eladó rendkívül kedves, kommunikatív és segítőkéész. De az ékszer anyaga a hivatalos MEHITI vizsgálat szerint nem ezüst.
Másik fél: Az aranyozott ékszer vizsgálata csak roncsolással lett volna lehetséges . Az ékszerben lévő fémjel megtévesztett , nem láttam indokoltnak az ékszer roncsolását sajnos . Elnézést , természetesen nem tudtam róla .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
