1182725.mumia47 (238) 99.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 239 | 277 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 261 | 304 adásvétel |
| Az eladóként kapott 15 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Talán majd máskor...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
surprise10 (55) (Eladó)
Semleges
2010.09.14. 10:18:52
176261715
korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az óra mérete sajnos nem felelt meg a vevő csuklójára.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a telefon kábel nem stimmelt, amúgy korrekt vaterázó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, a termék elfogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a méret nem volt megfelelő, az eladó rugalmasan állt hozzá. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
istvannagyi (29) (Vevő)
Semleges
2010.06.01. 17:18:28
170806932
Nem feleltek meg a készülék paraméterei.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, az eladó korrekt volt, de másol, másik eszközt vásároltam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kostomlaty_a (4) (Vevő)
Semleges
2010.05.24. 14:20:42
169450800
Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék ugyan nagyjából megfelelt meg a leírtaknak, de volt néhány hibája, ezért az adás-vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Abszolut korrekt, rendes, kedves és megértő partner. Az adásvétel az Én hibámból nem jött létre. Nem voltam tisztában a termék technológiaii igényeivel ezért kértem tőle, hogy álljunk el az adásvételtől. Ezúton is köszönök neki mindent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárolt termék a mai napig nálam van,nincs fizetve,ennek ellenére pozítívval értékel,pedig az adásvétel nem jött létre. Próbáltam választ kapni értékelésének okára,amire a válasz "kell az árú". Ezt kétlem mert a vételár azóta sem érkezett meg. sajnálom de nem várok tovább,szerintem eddig is elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt termék a mai napig nálam van,nincs fizetve,ennek ellenére pozítívval értékel,pedig az adásvétel nem jött létre. Próbáltam választ kapni értékelésének okára,amire a válasz "kell az árú". Ezt kétlem mert a vételár azóta sem érkezett meg. sajnálom de nem várok tovább,szerintem eddig is elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt termék a mai napig nálam van,nincs fizetve,ennek ellenére pozítívval értékel,pedig az adásvétel nem jött létre. Próbáltam választ kapni értékelésének okára,amire a válasz "kell az árú". Ezt kétlem mert a vételár azóta sem érkezett meg. sajnálom de nem várok tovább,szerintem eddig is elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A januárban vásárolt termék a mai napig nálam van,nincs fizetve,ennek ellenére pozítívval értékel,pedig az adásvétel nem jött létre. Próbáltam választ kapni értékelésének okára,amire a válasz "kell az árú". Ezt kétlem mert a vételár azóta sem érkezett meg. sajnálom de nem várok tovább,szerintem eddig is elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A januárban vásárolt termék a mai napig nálam van,nincs fizetve,ennek ellenére pozítívval értékel,pedig az adásvétel nem jött létre. Próbáltam választ kapni értékelésének okára,amire a válasz "kell az árú". Ezt kétlem mert a vételár azóta sem érkezett meg. sajnálom de nem várok tovább,szerintem eddig is elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyantimanitu (182) (Vevő)
Semleges
2010.03.08. 22:21:30
164563640
Minden rendben volt. De nem olyan volt az akkumulátor amire nekem szükségem lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tanyaa_a_hu (123) (Eladó)
Semleges
2010.03.01. 08:13:36
162920752
A termék nem felet meg! megbízható korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időközben egy családtagomnak kellett a gép, a vevő megértő volt. Ha lehetne pozitívat adnék!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben egy családtagomnak kellett a gép, a vevő megértő volt. Ha lehetne pozitívat adnék!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hát ez egy elég nagy félreértés volt, de korrekten állt a dologhoz, semmi gond. :))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Teljesen korrekt volt az eladó ,csak éppen a termékkel voltak apró hibák. Igy a vásárlás az átvétel nem történt meg.Amugy korekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PleaseDie (233) (Eladó)
Semleges
2009.12.27. 23:37:53
159267389
Ha engedné a rendszer, pozitívat adnék. Rugalmas, megbízható, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rajtunk kívülálló okok miatt meghiúsult a tranzakció.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tovisbogyo (207) (Vevő)
Semleges
2009.12.26. 21:40:14
156408919
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék megfelelt a leírtaknak ám működési paramétereiben hibát tapasztaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AudreyMiller (64) (Eladó)
Semleges
2009.12.22. 17:44:45
159329412
A vevő figyelmetlenségből, véletlenül licitált, de ettől függetlenül, korrekt partnerrel volt dolgom! Minden jót és Békés Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tovisbogyo (207) (Eladó)
Semleges
2009.12.09. 12:10:21
157734285
Minden a legnagyobb rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
crazyracer28 (0) (Vevő)
Semleges
2009.11.07. 18:30:52
155362328
teljesen korrekt volt az eladó ,csak éppen a termékkel voltak fentakadások. így a vásárlás az átvétel nem történt meg !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
