billymacko (629) 99.53% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 632 | 739 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 659 | 766 adásvétel |
| Az eladóként kapott 295 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
CasioBolt (3613) (Eladó)
Semleges
2014.02.10. 10:51:14
1856199044
a vásárló, korrektül jelezte, hogy nem tart rá igényt, ajánlom+++
Másik fél: Csakis ajánlani tudom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szmurci_v (1790) (Vevő)
Semleges
2013.06.06. 19:16:18
1760147930
Nem erre a tipusra gondoltam,az eladó kedves és megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
thulien (1046) (Eladó)
Semleges
2013.04.20. 17:02:57
1739495213
Sajnos nem jött össze az adás vétel de a vevő kedves volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött össze az adás vétel de a vevő kedves volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Richard303_a (0) (Vevő)
Semleges
2013.03.12. 18:41:23
1722204260
A tranzakció nem sikerült szállítás megoldása miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szállításban nem sikerült meg egyezni! A partner időhiány, és az ünnepek közelsége miatt nem tudta vállalni a későbbi szállítást! Nem tudta tárolni a terméket az ünnepek utáni időpontig.Én pedig nem tudok elmenni érte.Nem pénzen múlt! Egyébként nagyon rendes, kommunikatív eladó! Sajnálom.Közös megegyezéssel elálltunk az üzletkötéstől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semleges értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértés történt a részemről.Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A váza korábban eladásra került, véletlenül maradt fent eladó tárgyai között.
Van ilyen! -:) A megoldás napi 1 Cavinton.
Másik fél: Sorry, i am sorry...:))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adás vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt elado ,de nem volt jo a mérete a gépnek
Másik fél: Sajnos a méretek nem passzoltak.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
596421.evetovics75_v (55) (Vevő)
Semleges
2011.09.21. 22:10:15
1474260841
Cím probléma miatt,nem sikerült az adás-vétel!
De ha lehet,majd én eldöntöm milyen véleményt adok a sikertelen vásárlásra.Köszönöm..Mindenkitől megkaptam amit eddig vásároltam,csak pont ezt nem.Sorry!
Másik fél: NEM AJÁNLOM!!!Meggondolatlan, inkorrekt és arrogáns!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szekelyvill (25644) (Eladó)
Semleges
2011.09.16. 23:07:23
1479409686
sajnos nem jött létre a tranzakció
Másik fél: Pedig jó lett volna, ha erősebb a fényereje!Nagyon köszönök mindent! :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vermespeter (0) (Vevő)
Semleges
2011.05.12. 07:21:31
1452773948
billymacko nagyon készséges volt, rögtön válaszolt, felvette a kapcsolatot velem, és az árú mind a mai napig nem jött meg. Pósta hibája? majd meglátjuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladó fél,nem tudta hogy a termék amit értékesit,már nincs raktár készleten,de a hozzá állása teljesen korrekt volt.
Másik fél: Remélem a következő fűtési idényben tudok ezzel szolgálni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem tájékoztatott,hogy az árut nem akarja megvenni,nem jelentkezett,csak leütötte a terméket.
Másik fél: Sajnálatos módon a licittörlés iránti kérelmemet valahogyan nem vette figyelembe, mint kapcsolatfelvételt!!!A termékleírás nem volt egyértelmű.Egyébként lehetett volna köztes megoldás, de ha nem....tőlem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NickySantoro26 (44) (Vevő)
Semleges
2011.01.06. 12:48:52
1348448770
AZ adásvétel nem történt meg,mivel a csomag elveszett a postán
Másik fél: Sajnos a Postán egyre több az ellopott csomag, levél.A kártérítés pedig a töredéke a feladási értéknek!Valaki ebből él??????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1321160.medve26 (30) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 09:24:59
186979876
mmmmmmmmmmmmm
Másik fél: Hmmmmmmmmmmmmmmmm
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő az aukció zárása után 2 nappal anyagi okokra hivatkozva meggondolta magát... Legszívesebben negatívot adnék, ezért az járna!
Másik fél: Elnézést kérek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kommunikáció gyors, de a fürdőruha nem a leírásnak megfelelő volt. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
itdealer_a (10) (Eladó)
Semleges
2010.05.16. 18:40:23
170111053
A Vevő MAXIMÁLISAN POZITÍVOT ++++++ ÉRDEMELNE, de a rendszer nem engedi meghiúsult adás-vétel esetében a pozitív értékelést. Akkor itt írnám ismét, hogy POZITÍV !!! Köszönöm és elnézést mégegyszer a késedelemért. További sok sikert kívánok !
Másik fél: További sikeres eladásokat kívánok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1365341.karpatiateam (6) (Vevő)
Semleges
2010.05.06. 16:56:34
166281536
megbízható eladó.az én hibámból nem valósult meg.
Másik fél: Remélem rendeződnek a dolgai..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
584936.lego96_a (40) (Vevő)
Semleges
2010.04.14. 16:52:35
166611472
A saját hibámból téves leütés miatt nem jött létre az uzlet
Másik fél: Előfordul.Viszont várom vissza szeretettel, ha talál kedvére való terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ETZ250Szombathely (731) (Vevő)
Semleges
2010.02.05. 16:59:53
159395531
Sajnos az elektromos seprű 2 nap után elromlott, szerelő csinálta meg, így már nem volt "nagyon olcsó" Az akksija se a leírtaknak megfelelően teljesít!
Másik fél: Nagyon sajnálom, de az eladáskor még jól működött, mint írta is Önnél romlott el.Ettől függetlenül korrekt vásárlónak értékelem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kölcsönös, értő, emberi megbeszélésünk után az eladót mindenkinek ajánlom! Sajnálom, hogy elsőre nem sikerült egy hullámhosszra kerülnünk! Talán legközelebb!:-)
Másik fél: Csatlakozom az előttem szólóhoz.Remélem sok sikeres üzletet tudunk még lebonyolítani.Sok sikert!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
