hehenike (695) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 694 | 911 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 701 | 918 adásvétel |
| Az eladóként kapott 304 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem kaptam meg a matricákat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsofiaratkai (314) (Vevő)
Semleges
2013.06.11. 22:48:54
1747240862
A babakocsi nem volt megfelelő állapotban, visszaküldtem az eladóval egyetértésben, és ő nagyon korrektul visszautalta az árát. Sajnos, nem jól sikerült, de jól zajlott a lehetőségekhez képest.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
benedekmarcel (61) (Eladó)
Semleges
2013.03.14. 14:41:39
1718202986
Sajnos a vevő nem volt elégedett a termékkel, így az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
czakovirag (222) (Vevő)
Semleges
2013.02.13. 19:00:25
1701373226
Sajnos hiába írtam nem kaptam választ. Sajnos nekem gyorsan kellett volna a farsang miatti kellék lett volna, de így el kellett menjek máshol venni, mert nem lett volna idő az utalásra és postázásra már egy idő után. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg fontos tartozékot, a termék, bár hibásnak lett meghirdetve, "hibásabb", mint a leírásban.
Másik fél: Minden meghírdetett tartozékot odaadtam,a terméket személyesen vette át,kipróbálta,megnézte,ELVITTE,semmilyen panasszal nem élt,kedves is volt,ezért mertem pozitívan értékelni,úgy látszik korai volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jozsik380 (399) (Eladó)
Semleges
2010.03.10. 13:55:29
916303604
Nem vászonból van a táska ,bőrből ,de ne írtam ,hogy eredeti bőr ,kérdezhettél volna róla mielőtt licitálsz .
Másik fél: Ja,tényleg,ha valamihez oda van írva,hogy bőr,akkor gondolhatnám,hogy nem az.Mindegy,részemről lezártam,ez jó lecke volt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
