nyuszkoo (128) 99.23% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 129 | 148 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 134 | 153 adásvétel |
| Az eladóként kapott 67 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Önhibán kívüli okok miatt nem teljesült az átvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
patricia82m (124) (Vevő)
Semleges
2012.12.16. 09:28:36
1681489934
Egyáltalán nem volt megértő.És nem a 300 ft.Azok után amit írt már csak azért sem kellett.
Másik fél: a termék pontosan 300ft volt.Ezt nem tudta kifizetni, de több ezerFtos termékeket igen,az értékeléseinél láttam.Legszívesebben negatívot adtam volna,főleg azon kijelentés után, hogy: "amit írt márcsak azért sem kellett" Nem így működik ez az oldal,hogy leütsz valamit, töröltetni akarod egy indokra hivatkozva,amire reagálnak,és te a reagálást indokként használod fel a meg nem vásárlásra. Ez a termék megvásárlási szándéktól való elállás. Önnmagában nem probléma, csak a mód,ahogy ezt "körítetted" inkorrekt. Egyszerűbb lett volna leírni, hogy nem kell, meggondoltad magad,nem hazudozni munkahely +szűnésről,miközbe több10ezer értékben vásárolsz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elégedett voltam,de nem vettem át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, beleegyezett hogy kipróbáljuk a készüléket, mert nekünk fontos lett volna hogy a TV kiment funkció működjön rajta, de ez nem ment ezért nem vettük meg. Ezen kívűl a készülék többi funkciója rendesen működik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
