kistvan81 (17) 81.48% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
385507.lucella_v (261) (Eladó)
Semleges
2010.09.15. 14:34:54
175719595
Igazából nem értettem az értékelésed. Kissé soká, de megkaptam a termék arat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Interceptor001 (622) (Eladó)
Semleges
2010.08.18. 20:16:23
174673254
A vevőnek tùl hamar kellett volna a termék, nem tudta megvárni a 2 munkanapot,így elállt a vételtől, ezt azonban nem jelezte, csak az értekeléséből derült ki. Javaslom, legközelebb elöször vegye igénybe tájékozódás céljából az üzenőrendszert, mielött feleslegesen licitál.
Másik fél: Javaslom ird be a szövegkörnyezetbe hogy nem a te telefonszámod van ott illetve nem tudod azonnal átadni.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KoreaAUTO (104) (Eladó)
Semleges
2010.08.08. 13:24:19
175546037
A vevőnek sürgősen kellett volna az árú, valószínüleg elkerülte a figyelmét a (sajnos a Vatera rendszerében nem túl könnyen megtalálható) szállítási feltétel, miszerint a Budapestre történő költségmentes eljuttatás pár napot vesz igénybe. Ennek ellenére a vevő nagyon barátságos volt, remélem a jövőben sikeresen üzletel (-ünk).
Szívem szerint pozitív visszajelzést adnék, de a Vatera rendszere nem engedi meg.
Másik fél: sajnálom én is fontos volt kellet volna de ment vizsgára az auto és nem tudtam várni de remélem legközelebb ok-lesz:-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
El nézte a terméket.
Másik fél: sajnálom nem erre a tipusra gondoltam
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mazsovi1 (1786) (Eladó)
Semleges
2010.01.25. 10:17:23
159547225
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert többszöri megbeszélésünk ellenére sem sikerült eljönnie a termékért. Sajnálom!!!
Másik fél: Sajnos idö fogsága miatt nemsikerült, már eljutnom érte sorry
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem sikerült a szállítást megoldania, nekem meg nagyon útban van a darab...így újra hirdetem, hogy mielőbb elkerüljön. A kapcsolattartás jó volt, de csak emailen.Sajnálom.
Másik fél: Sajnos nemtudtam megoldani picibaba mellett a szállítást. Egyedűl vagyok, nincsen segítségem..Elnézést kérek...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
