123holzher (827) 99.64% felhasználó összefoglaló oldala

99.64% pozitív visszajelzés
(830 Felhasználó adta)
99.64% pozitív visszajelzés
(830 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 830 1037 adásvétel
Semleges: 15 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 848 1055 adásvétel
Az eladóként kapott 828 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Sarkad
Regisztráció dátuma: 2009.10.14.
Utolsó belépés: 2020.07.20. 11:41
Inaktív!
37 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

csecsgabor (366) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.29. 20:33:16

Termékkód

1812906065

Nem volt eredeti, de megteszi...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

anyuka802 (886) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.09. 20:44:59

Termékkód

1652698241

A terméket megkaptam! köszönöm

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hopehi77 (100) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.13. 11:42:16

Termékkód

1619364023

Csak azért adok semleges értékelést negatív helyett,mert felajánlotta,hogy a hibás termék helyett válasszak mást(de nem tettem)A termék levált talppal érkezett meg a postán,melyről rögtön értesítettem az eladót(fotóval)Közölte, hogy ő tökéletes állapotban adta fel.Ez minden lehet,csak nem igaz.Nem ajánlom senkinek és javaslom, hogy a használhatatlan termékeit indítsa 1Ft-ról és tegye a hibás termékek közé, mert ez messze elmaradt a "hibátlan,tökéletes" kategóriától.
Másik fél: Sajnálom,hogy már leadtam az értékelést mert biztos,hogy negatívat adtam volna.Soha nem adok fel hibás terméket.Ha valakinek nem szokott tetszeni akkor visszaveszem,de ez a megnyilvánulás nálam túl lőtt.Meg lehet nézni a értékeléseimet.Az 1-ft-os aukció pedig nem a hibás használhatatlan dolgokról szól.Neked mindenképpen ajánlom az üzletben való vásárlást,mert nem a vaterára való vagy!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

2578528.rovo84 (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.29. 15:25:24

Termékkód

1554858524

NEM JÖTT ÖSSZE :(
Másik fél: Nem az én hibámból! Te nem jelentkeztél a termékér 1 hónapon keresztül.Én elég türelmes voltam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vastagzs (19) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.21. 12:50:37

Termékkód

1555044995

Az eladó az árú anyagát PAMUT -nak jelölte meg. A nadrág egy nyúlós műszálas anyag. A nadrág belső cimkéjére POLYESTER van írva ez pedig NEM PAMUT
Másik fél: Először is: A műszálas nem nyúlós.Másodszor meg lehet nézni a hasonló termékeim értékelését.Harmadszor ha jelezted volna,hogy nem vagy megelégedve vissza adtam volna a pénzedet.Mert az én célom,hogy mindenki elégedett legyen a termékekkel amiket árulok.Negyedszer ajánlom a Márkaboltokat!!!!!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

jocek74 (146) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.20. 17:07:45

Termékkód

1534241462

Sajnos a póló ami férfi pólónak volt feltüntetve az én véleményem szerint női póló. Amúgy minden mással elégedett vagyok és másnak is ajánlom a partnert.
Másik fél: Ez a póló egy férfi feszülős póló.A páromé volt és még senki nem szólta meg érte,hogy női lenne.Amúgy meg férfi ruházati boltban lett véve egyébként sem lehet női.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nejo88 (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.22. 13:51:22

Termékkód

1518952070

Igaz létre jött a tranzakció. De az áruval kapcsolatos leírás nem volt valóságos. Állítólag alig használt de mint kiderült meglehetősen kopott az anyaga +még a nyakánál a varrás mentén lyukas is. Dolgozós ruhának inkább megfelel mint utcai viseletnek.
Másik fél: A póló nem volt kopott.Lyukas meg végkép nem lehetett mert minden termékemet átnézek mielőtt postázom.Szerintem csak a vásárló kifogásokat keresett.Nem szokásom átverni a vevőimet a pozitív értékelés érdekében pedig megpróbálok elfogatható megoldást találni,persze csak ha a vevő az értékelés előtt értesít a problémája felől.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ikim74 (213) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.26. 13:11:16

Termékkód

1488171566

A tranzakció lezajlott. Szeretném jelezni, hogy a mérete nem 134-140, hanem 152-es. A pamutselyem meg nylon. Nos végülis, majd belenővünk...
Másik fél: Szerintem a termék és a leírás között semmilyen eltérés nem volt.Az ilyen vásárlóknak üzenem,hogy menjenek az üzletekbe és vegyenek ott olyat amilyet szeretnének(ja és pénzt vigyenek magukkal),mert ott nem 300-ft-ba kerül egy felső.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

fekibo00 (47) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.14. 10:31:39

Termékkód

1481168524

A termék megnevezése nem felelt meg a valóságnak! Sajnos ez a feltüntetett képen nem látszott!
Másik fél: Semleges értékelést akkor adunk,ha valami miatt nem jön össze az adásvétel.A pozitív értékelést nyúgottan megadhattad volna legfeljebb mellé írod a véleményed.Ez az adásvétel igen is létrejött sőt még a visszavásárlást is felajánlottam.Nem értem az értékelésedet.Ha ráérsz olvasd el a szabályzatot mielőtt bárkit is értékelnél!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kelemenanna (101) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.15. 10:54:17

Termékkód

1459707991

Nagyon korrekt gyors partner, de sajnos a cipő mérete nem volt megfelelő, ezen felül ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kaka222Csilla (20) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.16. 21:24:59

Termékkód

1457996701

1:MÁR ÉRTÉKELTEM 2:A F.RUHA FELSŐ VALÓBAN 36-OS DE A MÁRKÁJA VALAMI BLUE CHIPS,AZ ALSÓ PEDIG ADIDAS DE 40-ES MÉRET! 3:TEHÁT A FÜRDŐRUCI CSAK ÚGY ÖSSZE LETT VÁLOGATVA! 4:ELÉG KIÁBRÁNDÍTÓ

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mokus50 (4648) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.09. 10:51:26

Termékkód

1457240929

Sajnálom, hogy így alakult, a vevő teljesen korrekt és megbízható, nála derült ki, hogy a termék sajnos hibás.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Bajúsz (43) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.30. 13:40:09

Termékkód

1446514382

Sajnos a bőrnek meghírdetett cípő műbőr, pedig még rá is kérdeztem, hogy valóban bőrből van-e. Egyébként kommunikativ, gyors partner.Más probléma nem volt.
Másik fél: Nem tudom miért kaptam semleges értékelést amikor az adásvétel létrejött.Az pedig,hogy a cipő nem bőr megcáfolnám Olasz bőr és még bele is volt írva.Ha a vevő nem volt megelégedve a termékkel miért nem küldte vissza?Esetleg mégis csak jó?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

732776.RuSYNet (301) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.24. 09:17:30

Termékkód

176499177

nagyon korrekt partner ajánlom mindenkinek

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tony83_a (344) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.11.26. 14:55:29

Termékkód

156134691

Kicsi lett volna száránál a csizma, úgyhogy inkább lefújtuk a tranzakciót:)
Másik fél: Igen a várdli méret miatt nem jött létre a termék megvásárlása.A tony83 hozzáállása a termék eladásához maximális volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méret a száránál nem volt megfelelő:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.