nyuszka2 (1695) 99.36% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1705 | 2065 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 41 | 42 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1757 | 2118 adásvétel |
| Az eladóként kapott 675 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
poppybaba (187) (Vevő)
Semleges
2013.06.16. 10:37:21
1743628904
Nem vettem át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dusnokica (401) (Vevő)
Semleges
2013.06.05. 12:29:36
1735104779
a csizmáért valóban nem mentem el. sajnálom, h így alakult, de abban a két hétben zűrös volt az életem. tudom, h ez nem mentség.... az eladóval természetesen semmi gond nem volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
horroristic (461) (Eladó)
Semleges
2013.05.23. 12:11:24
1754336789
Az én hibámból meghiusult az adásvétel. Sajnos eltörtem a terméket csomagolás közben. A vevő maximálisan megbizható és megértő volt. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból meghiusult az adásvétel. Sajnos eltörtem a terméket csomagolás közben.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rgabriella59 (7) (Vevő)
Semleges
2013.04.26. 06:44:50
1724072033
A cipő talpa repedt volt, amiről az eladó elfelejtett tájékoztatni !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel.Korrekt vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek bátran ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csnemoni (100) (Eladó)
Semleges
2013.03.13. 20:41:36
1721448719
Mindenkinek bátran ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kelena_a (103) (Eladó)
Semleges
2013.02.27. 22:44:23
1705398761
A vevő nem volt megelégedve a termékkel. A pénz vissza lett fizetve.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Idő közben el sikerült adnom a terméket máshol.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Türelmetlen és nyers eladó.. 3 nap után már semleges értékelést kaptam, hogy nem jelentkezem a csomagért és utolérthetetlen vagyok.. a türelmi idő 2 hét.. mellesleg sajnálom, hogy a szülőszobán nem a vaterás licitálás a legelső.. :D nevetséges..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A képek nem feleltek meg a valóságnak mivel sötét helységben készültek,a leírásba nem volt ez feltüntetve.Így világosban nem olyan volt.Azért köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható!ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2007461.dorisz053 (128) (Vevő)
Semleges
2012.02.14. 20:20:20
1532587337
Sajnos nem tudta kivárni az utalást!Hogy ő öröké a gép elött tud ülni jó neki!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maktuning120 (360) (Eladó)
Semleges
2011.12.03. 22:49:36
1511365571
Adás-vétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát és nem vette átt a terméket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiruna18 (290) (Eladó)
Semleges
2011.07.05. 12:19:13
1464017426
Az adásvétel nem jött létre, időben szólt a vevő, a terméket újra visszaraktam. Sajnálom, de megértem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek nem várt dolog jött közbe, ami miatt nem tudta megvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1596991.amate19 (35) (Vevő)
Semleges
2011.05.11. 21:21:43
1449868510
bocs sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hiányzó adatokat is közölte volna az eladó, biztosan nem licitáltam volna. Végig komunikatív volt, ezért adtam semlegest.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1743807.Jorgosz86 (4) (Vevő)
Semleges
2011.01.28. 08:15:30
189860240
Az átvétel még nem történt meg az én hibámból(ill. objektív okok miatt), bocsánat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
martonNiki89 (392) (Vevő)
Semleges
2010.12.19. 14:00:17
187006021
Nem történt meg az adás-vétel és megegyezés sem volt.Nem negatív.Minden jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő visszalépet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a Fagyigep nem keszit megfelelo allagu fagylaltot,amikor ezt jeleztem az eladonak akkor korulbelul azt mondta h egy ilyen geptol ennyit lehet elvarni.
Vegeredmenyben biztos igaza van de amikor felajanlottam h visszakuldom es ő pedig a penzt kuldi vissza akkor passziv volt a hozzaallasa.
Ezt kulfoldi aukcios oldalakon(ebay) minimum egy negativ feedbackkel viszonozzak,én csak semlegest adok.
Másik fél: Köszönöm.Ezek a gépek tényleg ilyen fagyit készitenek,sajnos ez nem egy ipari jellegű fagyit csinál.De más hasonló gépek se.De nem rossz azért
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval nem volt semmi gond (persze velem se). Szimplán nem tetszett a gép.
Másik fél: Igen,ez igy igaz!!A vevő nagyon rendes,korrekt volt.:-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon kedves volt, de én nem tudtam a lakásba bevinni a fagyasztót, ezért hiusúlt meg az adás- vétel.
Másik fél: IGY IGAZ :-))BÁR NEM TEGNAP VOLT :-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Némiképp eltérve az eredeti megállapodástól, végül postai úton - és így sajnos ezzel a nem kalkulált költséggel megdrágítva - megkaptam a terméket. Néha sajnos a körülmények áthúzzák az emberi számításokat. Itt az eladónál váratlan, nem önhibájából fakadó dolog változtatta meg az eredeti megállapodást - hiszem, hogy így volt.:)
Másik fél: IGEN,NAGYON KEDVES VAGY HOGY EGY KÉZZEL 3 HÉTIG KÉSZÜLT SZÉP ÉS SZÉP ÁLLAPOTÚ VASTAG EGYEDI PATCHWORK TAKARÓRA ADTÁL EGY SEMLEGEST,MERT NEM TUDTAM SZEMÉLYESEN ÁTADNI,ÉS MÉG 900FT-OS POSTÁVAL IS A VILLÁMÁR FELÉÉRT LETT A TIED,ELADTAM A KIEMELÉSSEL EGYÜTT 700FT-ÉRT!ÉS MÉG NEKED ÁLL FELJEBB.NA EZ VOLT NÁLAM AZ UTOLSÓ 1FT-OS ÁRU,PLÁNE IGY.ENNEK A TAKARÓNAK AZ ESZMEI ÉRTÉKE IS VAN,CSAK AZT BÁNOM HOGY NEM FIXBE TETTEM FEL VAGY 8 EZER FT-ÉRT.NA NEM BAJ,IGY JÁRTAM,EL SE KELLETT VOLNA ADNI,LEGKÖZELEBB MEGGONDOLOM AZ ILYEN DOLGOKAT.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
400 km-t és 6 órát utaztam, sajnos a megadott címen olyan ingatlant találtam, ami számomra kissé ijesztő volt. Ezért mondtam le a vásárlást. Sajnálom.
Másik fél: AKKOR MEG IS ÉRDEMELTED HOGY ANNYIT AUTÓZTÁL,HA NEM IS JÖTTÉL BE!!AMÚGY SENKI NEM IJEDT MÉG MEG A HÁZUNKTÓL,EGYÉBKÉNT MEG LEHET HOGY MÁS HÁZNÁL JÁRTÁL,MERT A GPS NEM ODA JELZI A 28. SZÁMOT AHOL VALÓJÁBAN VAN.MINDEGY,IGY JÁRTÁL
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt megfelelő állapotú a ruha,az eladó felajánlotta, hogy visszaveszi. Így visszaküldtem.
Másik fél: ÉN ADTAM NEKED POZITIVAT,A VISSZAKÜLDÖTT ÁRUÉRT,TE IS ADHATTÁL VOLNA POZITIVAT,PLÁNE IGY HOGY AZONNAL VISSZAUTALTAM A PÉNZT IS.EGYÉBKÉNT A CUCCOKNAK SEMMI BAJUK NEM VOLT,A FOLTOT SEM TALÁLTAM SEHOL A PULCSIN,AMIRE HIVATKOZTÁL,A NADRÁG IS ALIG HASZNÁLT VOLT,TELJESEN SZÉP ÁLLAPOTBAN.BIZONY AZONNAL VISSZAVETTEM,MERT MÁR MEG IS BÁNTAM HOGY ANNYIÉRT ELADTAM A JÓ KIS CUCCOT,JÖVŐRE BELENŐ A GYEREKEM,IGY ÖRÜLÖK IS HOGY VISSZAJÖTT.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12326425.riki21_2008 (1) (Vevő)
Semleges
2010.02.05. 22:10:47
912124343
Hiba csúszott a számításba:) legközelebb :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszkrisztina_t (1) (Vevő)
Semleges
2010.01.25. 17:26:43
836131616
Azért nem adok negatív értékelést, mert nem nagy összegről van szó. A termék a leírtakkal ellentétben hibás, sérült. És a postázás sem a pénz beérkezésekor történt. Remélem az én esetem kivételes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az egyik bakancs orrán elengedett a ragasztás, amit az eladó állítólag nem vett észre. Cipész után semmi gond nem lesz vele, de nem érzem tisztességes megoldásnak. Legalábbis én mindig gondosan megnézem, hogy mit adok ki a kezemből.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csak közvetítő voltam a szőnyeg életében, ezért is kellett elmennem érte +80km-t.
A partner egyébként megbízható, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: SEMMI GÁZ,ATTÓL FÜGGETLENŰL MINDEN OK :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boldizsar78 (195) (Vevő)
Semleges
2009.12.17. 13:23:40
851327593
Kommunikatív eladó,a termék végül is megfelelt a látottaknak,ill.árának.Viszont nem a súlynak megfelelő postaköltséget fizetteted(többet)és elszakadt a csomagolás(zacskóba is beletehetted volna).Eddig még nem volt ilyen tapasztalatom
Másik fél: A POSTÁRA NEM SZÁNDÉKOSAN IRTAM TÖBBET,CSAK VOLT MÁR HOGY SOKSZOR BEÚSZTAM MERT KEVESEBBET KÉRTEM ÉRTE,DE CSAK ARRA IROK TÖBBET,VAGY ANNYIT AMIBE NEM VAGYOK BIZTOS HOGY KIJÖN A KEVESEBBŐL.A 180FT-OT MEG VISSZAUTALOM HA MEGIROD A SZLA.SZÁM
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kommunikatív eladó - de a nadrág sajnos a lába között és a comb belső részén végig ki van bomolva - ezt nem jelezted eladáskor.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7802359.taffy777 (74) (Vevő)
Semleges
2009.10.14. 21:22:10
740090688
Sajnálom, de azt írtad, rugalmas, jól nyulik a dereka. A nadrág dereka teljesen fix, nekem sajnos nem lett jó, mert kellett volna 1-2 cm. Ezt jeleztem az eladónak, aki annyit írt vissza: ugye nem haragszol :) Nekem rosszul esett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EGYÁLTALÁN NEM ÁLLT SZÁNDÉKOMBAN DRÁGÁBBAN ELADNI!!! Úgy voltam vele, hogy ha nem kell senkinek 1ft-ért akkor kidobom a szemétbe !!! Na akkor most ez lesz a sorsa. A vevő még 365 ft-ot sem volt hajlandó elküldeni egy ajánlott levélre, hogy feladjam az árut. Vagy talán úgy gondolta ha már megvette 1 ft-ér akkor a postát is kifizetem neki ? Tévedett ! Különben több emailt is küldtem neki amire nem reagált.
Másik fél: NA MINDEGY,2. LEVELÉBEN AZT IRTA HOGY 815FT A POSTA RÁ,NEM TUDJA OLCSÓBBAN ELKÜLDENI.EZÉRT IRTAM IS NEKI TÖBB LEVELET,AMIT ÁLLITÓLAG NEM KAPOTT MEG,NEM ÉN TEHETEK RÓLA HOGY HOTMAILRE NEM MEGY ÁT A LEVÉL,CSAK 1-2X.PEDIG KIFIZETTEM VOLNA SZIVESEN A 300FT KÖRÜLI POSTÁT,DE UGY LÁTSZIK NEM SIKERÜLT KOMMUNKÁLNUNK
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10884885.karibebi (57) (Vevő)
Semleges
2009.08.07. 12:46:09
689049190
Az ember is ember
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számítógép gondjaim miatt nem tudtam időben válaszolni a leveleire! 06.02-án 22.45-kor licitáltam a termékre, 06.05-én 15.00-kor kaptam meg a negatív értékelést. Kicsit türelmetlen (pedig 4 nap határidő volt, a vásárlási feltételeinél)!
Másik fél: ÉN IS SAJNÁLOM,IRTAM NEKI HA A PÉNZ MEGJÖNNE ELKÜLDÖM A SZANDIT,EZT A LEVELET IS MEGKAPTA,HÁT SAJNA HOGY IGY ALAKULT.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
517733.klimbi (762) (Vevő)
Semleges
2009.05.04. 10:25:56
137451569
Sajnálom!,h nem sikerült érte mennem!
Másik fél: ÉN IS...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
magyarmaria78 (93) (Vevő)
Semleges
2009.03.27. 09:53:50
548455857
A BANKBÓL SEM TUDTAM UTALNI TALÁN UTÁNA KELLENE NÉZNED MIÉRT DE LEHET HOGY MINDENKI HÜLYE
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fazekas_ildi (89) (Vevő)
Semleges
2009.01.29. 13:24:33
538679693
Nagyon kedves eladó, de sajnos a méret nem volt megfelelő. További sikeres adás-vételt kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5844956.rita080_t (128) (Vevő)
Semleges
2008.11.22. 16:47:50
488806475
Nem jött össze az üzlet,mert a termék nem volt hibátlan, több helyen szálhúzódás volt,és foltos is,és hibátlanként volt hírdetve,és használt ruhában is van hibátlan.A terméket így nem vettem át.Az eladóval megegyeztünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
