kototu7 (31) 84.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kifogyott az a modell amit a vevő szeretett volna másikra nem tartott igényt,így az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kopott 3 stassz hiányában használhatattlan árut kaptam pedig az volt feltüntettve "alig használt"kidobtam 6600ft hiába.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék hiányosan és hibás tartozékkal érkezett. Nehezményezésem után az eladó megígérte, hogy küldet nekem újat a kifogásoltak helyébe, ez hat hét alatt sem érkezett meg, másfél hete e-mailen sem válaszol. Mivel a vatera már kötelezett az értékelésre, így letettem róla, hogy jól végződjön az üzlet, elfogadva, hogy buktam párezret. Az üzletet a regisztrált hölgy lányával kellett bonyolítani, az értékelés viszont kototu7nek megy, ezért semleges negatív helyett. Kalandvágyóknak ajánlanám csak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1127827.ErikaQ7_v (220) (Eladó)
Semleges
2009.11.12. 10:41:16
154501291
Nem volt megelégedve az áruval...amiről minden tájékoztatást leírtam.Sajnálom...
Másik fél: bocsi, de kezdőként lehet hogy kissé túlreagáltam
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
