sxti71 (634) 99.53% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 637 | 759 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 30 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 670 | 793 adásvétel |
| Az eladóként kapott 537 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A méret sajnos nem volt jó, ezért hiúsult meg a vásárlás. Az eladó rendkívül korrektül járt el. Köszönet érte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a méret nem volt jó. A többi rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó által 'új, címke nélküli' állapotú terméket sikerült megvásárolnom. Hiba volt.A pulóver használt, kopott, a szál itt-ott kihúzódva, halvány foltok.. Jó lesz oviba kinti pulcsinak. Az eladó nem kedves, a vatera 'hibájára' hivatkozik, pedig biztos nem a vatera válaszotta ki a megfelelő kategóriát, hanem ő. Felajánlotta, hogy visszaveszi Szentendrén személyesen, vagy postai úton küldhetem vissza saját költségen. Nem ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyongyi980 (1421) (Vevő)
Semleges
2017.04.06. 08:07:58
2454840629
A termék véletlenül került vissza a piactérre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, a termék már nem volt meg, az adásvétel ezért nem jött létre. Az eladó ezt azonnal jelezte, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, a vásárolni kívánt terméket az eladó már korábban máshol eladta, ezt azonban az eladó néhány percen belül e-mailban jelezte is felém. Sajnáltam a dolgot, de megértettem és mivel villámgyorsan kommunikálni tudtunk egymással, mindketten lezártnak tekintettük az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, az adás-vétel az én hibámból nem jött létre, mérethiba miatt. Elnézést kérek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zizike-3 (1420) (Vevő)
Semleges
2014.08.26. 21:49:34
1947691238
Az én hibámból nem jött létre a vásárlás,amit nagyon sajnálok!Viszont azt kikérem magamnak,hogy hazugnak nevezzen!!!!
Másik fél: A vevőnek azon kifogása, hogy nem volt net majd 3 hétig, azért nem jelentkezett és nem válaszolt 2 e-mailemre és 2 üzenetre, miközben előző este is fent volt a vaterán (mert bizony ezt meg lehet ám nézni) nekem a hazugság kategóriába tartozik.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
juzsuzsi74 (28) (Vevő)
Semleges
2013.12.04. 14:28:02
1824266000
........................................................................................................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
redeigyongy (65) (Vevő)
Semleges
2013.12.03. 08:56:22
1823986985
Kicsit türelmetlen eladó, a termék jó, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eladó időbe szólt ,hogy már nincs meg az a termék. Viszont 2db póló.ból küldött emailbe de azok nem tetszetek. Ajánlom mert gyorsan időbe jelzett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sipidavid (122) (Vevő)
Semleges
2013.06.19. 12:36:30
1750700795
Semleges értékelést adtam, mert nem jött létre az adásvétel közöttünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pupucsinszky01 (18) (Vevő)
Semleges
2013.04.22. 13:45:21
1741880270
Korrekt, gyors, pontos ealdó, de sajnos nem volt jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pupucsinszky01 (18) (Vevő)
Semleges
2013.04.22. 13:44:21
1741880276
Korrekt, gyors, pontos eladó, de sajnos nem volt jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a képen nem látszott, és a termékleírásban sem szerepelt, hogy a kardigán ennyire bolyhos... sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztina164 (20) (Vevő)
Semleges
2013.03.20. 15:00:03
1717388675
Az eladó korrekt volt, tartotta magát előzetes megállapodásunkhoz, mely szerint méretprobléma esetén nem kötelez a termék megvásárlására.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom mindenkinek!!! Az eladó nagyon készséges és megértő volt. A kabát nagyon szép, de sajnos nem volt jó rám. Köszönet érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült átvennem az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hiányossága nem volt feltüntetve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem volt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sophieNo1 (197) (Eladó)
Semleges
2011.10.23. 12:01:54
1475044814
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg.
Másik fél: Nem jött létre az adásvétel? Ezt mégis hogy érti? Megvettük - igaz nem azt kaptunk amire számítottunk, hanem egy bóvlit, de a pénz az eladónál a termék pedig nálunk van...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lizabella35 (15) (Vevő)
Semleges
2011.10.03. 15:58:38
1475846988
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
DavidGabor_a (326) (Vevő)
Semleges
2011.05.10. 18:49:49
1453751128
Adás-vétel elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
romodaja4 (497) (Vevő)
Semleges
2011.04.08. 21:50:58
1446792984
Korrekt,kedves partner a méret nem volt megfelelő ezért nem jött létre a vásárlás:(Ajánlom+++!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Simply_Ted (256) (Vevő)
Semleges
2010.10.20. 22:04:45
184255159
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel rendben, gyorsan lezajlott. Sajnos a pénztárca csattja leesik, egyszerűen kicsavarodik. Ami gyanús úgy, hogy eredeti Guccinak volt meghirdetve. Az eredetiségi papírok pedig egyáltalán nem voltak a dobozban, annak ellenére, hogy rákérdeztem, biztosan valódi-e, avagy replika. Valódi, volt a válasz. Ez most ezek után gyanús...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos mérethiba miatt nem jött össze!!egyébként csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méret gondom volt! De ezt kivéve minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5922393.1szer1 (3511) (Eladó)
Semleges
2010.06.17. 19:16:54
172118261
Elnézést a kellemetlenségért és köszönöm a megértést. Remélem legközelebb jobban sikerül:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibáztam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyurkojudit (23) (Vevő)
Semleges
2010.05.05. 09:45:32
168128319
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem ezüst a hirdetett áru. Az eladó jóhiszeműen így hirdette. A kártalanításomat korrektül intézte ( 1250 Ft -om bánta eladás előtt Ő is elvégeztette volna a vizsgálatot) !!AJÁNLOM MEGBÍZHATÓ !!
Másik fél: Valóban nem vizsgáltattam meg, mert biztos voltam benne, hogy ezüst.. A vizsgálat díját is visszafizettem volna, ha a vevő tudja igazolni valamivel. Nem tudta. Ha én nem bízok valakiben és kivizsgáltatom az árut, pláne ha a vizsgálat eredménye negatív, biztos kérek számlát. Amit anúgy mindenhol kötelező kis országunkban adni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
