LexLuthor_a (3) 53.06% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
régebben történt,elmaradt üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: régebben történt,elmaradt üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
azt hiszem csak viccelt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett,azt hiszem nem vagyok egyedül.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezett az áruért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
30281.nemethlaci63 (57) (Eladó)
Semleges
2006.10.25. 00:11:27
12136492
Lehetetlen utolérni, szerintem komolytalan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez nem hatékony módja a pozitív visszajelzés gyűjtésnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem voltam elérhető...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem voltam elérhető...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevö töbszöri keresésre sem reagált de ö azért pozitivat adott aminek nem lártom értelmét igaz ahogy elnézem nem csak én jártam igy
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jarlaxe_a (2193) (Eladó)
Semleges
2006.10.12. 09:02:09
12490363
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: azt hiszem ez nyilvánvaló :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 Ft-os aukcióra csak pusztán pozitív visszajelzésért licitálni? :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 Ft-os aukcióra csak pusztán pozitív visszajelzésért licitálni? :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Semleges
2006.10.09. 12:33:40
12133840
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Semleges
2006.10.09. 12:33:02
12133839
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Semleges
2006.10.09. 12:32:25
12133916
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízhatatlan, licitál, aztán nem jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom miért licitált, ha aztán nem jelentkezett. Megbízhatatlan Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mivel ő pozitívot adott, de valójában negatív, többszöri megkeresésre sem jelentkezett, az egyetlen felém irányuló jelzése az adott értékelés, ez úgy gondolom kevés a termék átvételéhez. 6 darab 1 forintos terméket nyert meg, 6 forintért talán nem éri meg?? Ezzel a magatartásával elveszi a kedvemet a további 1 forintos aukciók indításától, mert a csomagolópapírom többe került, mint 6 forint. Jó lenne, ha komolyabban venné a Vatera a felhasználók ellenőrzését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
58178.tyuntyi_v (811) (Eladó)
Semleges
2006.10.03. 17:58:38
12152945
1Ft-ért megnyerte a licitet,de nem jelentkezett az áruért,viszont nagyon előzékenyen pozitívat adott anélkül,hogy a kapcsolatot felvette volna velem.Ez számomra érthetetlen!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Manocska04 (121) (Eladó)
Semleges
2006.10.03. 13:41:32
12631268
Vajon miért licitál 1 Ft-os árura, ha nem kell neki, de értékelésként pozitív jelzés mellett még a kapcsolatot sem veszi fel az eladóval?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő licitált, de jelentkezés nélkül elkészítette az értékelést, amiben létrejöttnek nyílvánította az adásvételt. Nem értem miért?Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem is kellett neki, csak értékelést gyűjt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem is kellett neki, csak értékelést gyűjt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
419210.KORLEONE (339) (Eladó)
Semleges
2006.10.01. 11:37:24
12446388
Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlenségből licitált a fotókra...!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
419210.KORLEONE (339) (Eladó)
Semleges
2006.10.01. 11:36:08
12446389
Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlenségből licitált a fotókra...!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
419210.KORLEONE (339) (Eladó)
Semleges
2006.10.01. 11:33:18
12446387
Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevő véletlen licitált a termék fotóira! Kérem a licit elött figyelmesebb legyen...!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyszerűen nem értem, miért licitál valaki 1,- Ft-os cuccra, ha utána a postaköltség miatt lemondja :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: licitált, mégsem kériAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
