mayanka83 (12) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
olahzsuzsanna12 (349) (Eladó)
Semleges
2010.04.29. 22:18:47
162515899
Postai utalással szerette volna rendezni az adás-vételt, amit meg is tett, küldte a bizonylatot is, de a pénz már 3. hónapja nem kaptam meg! Ez a posta hibája! Ettől eltekintve kapcsolattartó vásárló! Nem hibáztatom, de pozitívot itt nem lehet adni!
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult,pedig az eladó nagyon kedves, segítőkész és türelmes volt minden szempontból.Többször is utána jártam a postán,hogy mi történhetett,de ők minden alkalommal azt állították,hogy továbbküldték a pénzt.Szóval ennyit ér a rózsaszín csekk. Ha valaki így akar legközelebb fizetni,akkor annak azt tanácsolom,hogy ne tegye.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
