froxana (1510) 99.41% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1519 | 3445 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 38 | 38 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1566 | 3492 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1671 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
idóbeli csúszás miatt közös megegyezéssel lemondva
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A nacin foltot találtunk, amely nem volt jelezve előre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AnnieHall (217) (Vevő)
Semleges
2014.04.02. 06:24:10
1865239949
Sajnos nem sikerült megvásárolnom a terméket. Az eladó valószínűleg hibásan tüntette fel a postaköltséget, amire én rákérdeztem, hogy az általa elküldött postaköltség miért több, mint ami a leírásban szerepelt, erre a mai napig várom a válaszát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem értek egyet az eladóval.Felajánlottam,hogy kifizetem a jutalékot,azt hogy más sem kérte arról nem tehetek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8069316.Client:35622886 (-1) (Vevő)
Semleges
2014.02.17. 18:06:02
1856142065
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szerintem ez így fer!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Miattam hiúsult meg az üzlet,mely utána újból létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SagodyNora (335) (Vevő)
Semleges
2014.02.10. 09:26:06
1852409510
A partner gyors és kedves, de a jelmez a leirás ellenére nem kishibás, hanem elképesztően rosszállapotú! Több helyen szakadozott és szoknyarész szálai nagyon ki vannak húzgálódva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Wildpuma_hu (404) (Vevő)
Semleges
2014.02.10. 07:05:59
1843314449
Az eladó megbízható,kommunikatív,segítőkész!Sajnos a jelmez állapota a leírásnak nem felelt meg,s a rákérdezésemre nem kaptam pontos választ!Ennek ellenére bátran ajánlom,mert korrekt partner!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katyusa2_v (70) (Vevő)
Semleges
2014.02.07. 15:07:17
1843704509
Sajnálatos módon nem jött létre a vásárlás az én hibám miatt,nem voltam az interneten elérhető magánjellegű problémáim miatt.Amikor már tudtam jelentkezni az adás-vételt az eladó újra indította,nem hibáztatom miatta.Remélem máskor sikeresebb lesz a tranzakciónk,további sok sikert és szép napot kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kasnyockidaniel (5) (Vevő)
Semleges
2014.02.01. 12:39:42
1843371083
a eladó nem küldött számla számot egyetlen egyszer nem kaptam, meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A jelmez sokkal rosszabb állapotban van, mint azt a leírás alapján gondoltam volna. Lógnak ki belőle a szálak, a gumírozása tönkre van menve. Sajnálom, de csalódott vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macipotyi09 (106) (Vevő)
Semleges
2014.01.16. 09:31:58
1842043745
Kedves volt, de pontatlan leírás, beszéltünk ,de az a javítás, nem kicsi, hanem újra varrás, és semmi mást nem kell ilyenkor tenni csak elmondani, rendesenen, hogy szétvan,foszolva elöl az anyag, azt pótolni kell. Igy is megvettem, ha extra rendesen leirja, akkor ennyire,nem,izgatna. Ezt,azert irom hogy tájékoztatást, adj rendesen, ne hiányosan, mert az embereket, magadra haragithatod! .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az én hibám
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kedves és korrekt. Először én kértem fizetési halasztást, de azóta már utaltam volna, viszont számlaszámot még nem kaptam. Sajnálom, szerettem volna a kabátot, de már vettem másikat, mert szükségem volt rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5125620.Leven126 (0) (Vevő)
Semleges
2013.04.10. 15:52:47
1731433538
Sajnos nem jött létre mert a kisfiammal kórházba kerültünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A játék megjött,de már nem működik tökéletesen,a békák gyakran beakadnak.Félrevezetö volt a fotó a golyók száma miatt ugyanis a golyók fele nem ehhez a játékhoz való,bele sem férnek a lyukba.20 labdából,6 golyó van meg :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm türelmedet!Kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó pár nappal az aukció lejárta előtt kértem tőle a licittörlést, mert már nem tartottam igényt a termékre. Sajnos az eladó tájékozatlansága miatt nem tudta törölni a licitemet...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, rugalmas, kompromisszumkész partner. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelzett vissza a licit visszavonás elfogadásáról, és adatokat sem közölt, csak egyszerűen negatívnak tüntetett fel,kommunikációja és segítőkészsége-------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött létre az adás-vételAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Petra1216 (445) (Vevő)
Semleges
2012.01.18. 19:24:14
1507907300
Későn reagáltam,ezért az én hibámból nem jött létre az adásvétel.Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyeskedő megjegyzései,az értékelésben leírt csúsztatások velem kapcsolatban egészen megdöbbentettek.Pl.én nem cserét,hanem visszavételt kértem,ha rossz a méret(vastag rüszt,magas lábfej miatt),és az előreutalás sem volt kérdés,csupán azt írtam,bizalmatlanná váltam vele kapcsolatban.Összességében barátságtalan,rugalmatlan partner volt.Szerintem a kommunikációt picit nehezíti vele,hogy nem tökéletes a nyelvhasználata.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
erzsebet21 (144) (Vevő)
Semleges
2011.12.01. 21:51:52
1506096407
Valóban nehézkesen jött össze az adás-vétel, hiszen ehhez szükség van az eladó számlaszámának ismeretére, különben hogyan történhetne meg az átutalás!? Amikor érdeklődtem telefonon erről, az eladó tájékoztatott, hogy küldött e-mailt az átutaláshoz szükséges információkkal, de elismerte, hogy mások is jelezték már, hogy nem érkezett meg hozzájuk az e-mail, mint ahogy hozzám sem. Így a nehézkességet nem az én oldalamon érzem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen jogos! Én is sajnálom! Boccs!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem történt meg....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
loretta97v8 (1008) (Vevő)
Semleges
2011.11.07. 21:33:57
1476650908
Az üzlet az én hibámból nem valósult meg, mert az utolsó pillanatban kaptam ingyen egy ilyen terméket, ezért elálltam az adásvételtől, tehát azt tettem, amihez mindenkinek joga van. A partner ezt tudomásulvette, nem volt semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rfriedszam (660) (Vevő)
Semleges
2011.10.11. 13:55:59
1483233284
A pulóverek egytől eltekintve erősen használtak, már otthonra sem szívesen adnám a fiamra. A nadrágok közül az egyik szabadidő alsó használhatatlan, az egyik farmernek hiányzik a gombja, két nadrág térd környéken erősen kopott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
movicskusz (818) (Vevő)
Semleges
2011.06.30. 17:56:14
1437130170
az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No Comment...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sphenoidale (8) (Vevő)
Semleges
2011.04.26. 12:00:52
1438850523
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív, minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Culibuli781214 (105) (Vevő)
Semleges
2011.02.04. 08:35:40
1282585803
Eladó elfelejtette megírni, hogy a kabát bélésén égésfolt van, így nem tudtam használni, elajándékoztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szia neharagudj de én a ma napig vrom az e mailt h milyen játékcsomid van még meg , nemküldted el:(:(
Másik fél: Ne haragudj de mivel ünnepeket előtt volt ez az egész és se nem jelentkeztél se nem írtál email hogy mi legyen a képel,gondoltam hogy már nem érdekel.Azért a képnek az árat utalhatod volna és ezért sem szóltam semmit,még negatívot sem adtam,Ere te semlegesen értékelsz?Lehet hogy előtte még egy emailt írhattál volna.Meg tudtunk volna beszélni a dolgokat ,nem gondolod?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
16969374.Katke31_t (-1) (Vevő)
Semleges
2010.12.19. 04:22:45
1318858056
Nincs mit értékelnem.
Másik fél: Persze hogy nincs mit értékeljél mert már rég kikelet volna fizetni a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó (amíg nincs probléma) rugalmas, kommunikatív. A felső ujja tele van folttal, ezt elfelejtette közölni- saját bevallása szerint is.
Másik fél: Én egy foltra nem mondanám hogy tele van folttal,fogadok hogy simán kimostad.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
121zsuzsa (1471) (Vevő)
Semleges
2010.11.17. 21:11:36
1293041916
Kedves,segítőkész
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
