birgit79 (172) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 172 | 245 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 176 | 249 adásvétel |
| Az eladóként kapott 44 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Csenge_2010 (162) (Vevő)
Semleges
2010.06.03. 14:26:05
1044317110
Ne haragudj, de a farmer cuccok kivételével,ezek nem hibátlan,keveset használt darabok,hanem agyon mosott ,igen bolyhos ruhácskák.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10293172.josvay_t (23) (Vevő)
Semleges
2009.12.02. 11:38:09
801601206
A terméket nem vettem meg 1Ft-ért, mert sokalltam a 480Ft-os normál postaköltséget egy újságért. Nem tudom miért kaptam "semleges" jelölést, most ezzel az értékeléssel ezt viszonzom.
Másik fél: Köszönöm a viszonzást, de ha korrekt lettél volna nem ezt teszed! A szabályok szerint negatívot kellett volna adnom, de úgy látszik te erre vágytál, hiszen azt nem gondolhatod komolyan hogy pozitívot kellett volna adnom!!??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piriczkyhajni (157) (Vevő)
Semleges
2009.09.24. 12:07:05
728197461
Gyors,korrekt eladó. Igazából csak annyi a gondom, hogy az ígértel ellentétben a cicának csak a szeme mozog, a farka nem. Lehet, hogy a szállításkor érte baj bár az eladó precízen leragasztotta.
Másik fél: Nagyon sajnálom! Nem tudom mi történt, itt még jó volt. Éppen azért ragasztottam le, nehogy letörjön a farka szállítás közben. De úgy látszik ez nem volt elég:((
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevő hibájából nem jött létre az üzlet korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
