Raymi01 (18) 95% felhasználó összefoglaló oldala
95% pozitív visszajelzés
(19 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.11.09.
Utolsó belépés: 2017.03.27. 05:38
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Elvből nem adok negatívot,mert nehézségek adódhatnak.A tranzakció nem csak én végettem hiusúlt meg.(!)-sajnálom.Pozitívot meg azért nem adhatok, mert az eladó mereven ragaszkodik az elveihez.Ez nem Tesz-Veszes stílus.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
