ilonamaria1 (180) 99.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 181 | 252 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 186 | 257 adásvétel |
| Az eladóként kapott 58 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1916898.estike05 (165) (Eladó)
Semleges
2012.05.06. 13:50:07
1566241220
A VEVŐ NEM JELENTKEZETT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A VEVŐ NEM JELENTKEZETT!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha a cipő tök jó állapotban lenne, nyilván nem 500 Ft-ért raktam volna fel. A feltett képen pedig látható, hogy hiányzik a varrás és hogy mennyire kopott, amit írtam is, hogy "használt, játszani, motorozni jó".. erre és még egy csomó tevékenységre nem feltétlen vadiúj cipőt szoktak használni. Én gondoltam annak idején, hogy egy cipőssel megvarratom, de kinőttük és úgy minek. Megvarratva sem ennyiért tettem volna fel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors!Segítőkész!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZSUZSANNA75 (1274) (Eladó)
Semleges
2010.09.10. 09:05:08
1184680251
Sajnálom, hogy semlegest kell adnom, mert ha szóltál volna, hogy problémád van, akkor biztos tudtunk volna találni valami megoldást! A felső használt volt és nem új, ezért adtam olcsóbban!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
