Cirmi63 (1007) 99.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1011 | 1431 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1021 | 1444 adásvétel |
| Az eladóként kapott 474 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szívem szerint negítívat adnék, de nem nagyon szoktam negatívat osztogatni... A terméket megkaptam, de nem az a méret volt, ami fel volt tüntetve. Megírtam neki, a válasz sajnos az volt, hogy így is olcsón jutottam hozzá.... :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem teljesen felelt meg a leírásnak a szandi, tisztítás után is foltos-koszos maradt.
Másik fél: Én felajánlottam a visszavásárlást nem élt vele a kedves vásárló! 2 hónap után meg értékel egy semlegessel, jó pofa!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék több helyen is el volt szakadva (javítható ugyan),de ez nem volt feltüntetve.Pedig nem ez volt az első üzletünk egymással...
Másik fél: Elnézést, de nem volt tudomásom több szakadásról! Ha látom, megvarrom, vagy jelzem azt a vevő felé! Nekem is érdekem hogy amit eladok, azzal a vevő elégedett legyen! Mégegyszer bocsi!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval a kommunikációval kapcsolatban semmi probláma nincsen,kedves,gyorsan postázó stb csak ez a terméke nem igazán volt jó állapotú !!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
annacska19 (138) (Vevő)
Semleges
2009.09.27. 14:30:00
738266204
Sajnos a póló alul ki van szakadva és ez nem volt feltüntetve a hirdetésben!De azt a hibát leszámítva tök jó!
Másik fél: Akkor, nagyon minimális szakadás lehetet rajta ha elkerülte a figyelmemet! :-(((((
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
