11940041.mutya07 (84) 96.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sajna mégsem jött össze az üzlet nem olyan állapotba volt atermék! de ennek ellenére korrekt és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hajthato (220) (Eladó)
Semleges
2011.04.11. 18:58:40
1448104385
a vevő többszöri egyeztetés után sem utalt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy mondat elég lett volna hogy máshol is hirdetem akkor nem licitáltam volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
powerboxraceteam (41) (Vevő)
Semleges
2011.03.18. 14:14:59
1446204780
AZ IGAZ, HOGY AZ ÉN FIGYELMETLENSÉGEM MIATT NEM JÖTT LÉTRE AZ ADÁS-VÉTEL, TÉVESEN LICITÁLTAM, DE KÉRTEM RÁ, HOGY ELNÉZÉST KÉREK, TÖRÖLJE AZ AJÁNLATOM, DE Ő NEM TÖRÖLTE, SŐT NEM IS VÁLASZOLT, EZÉRT INKORREKTNEK TARTOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő írta, hogy következő héten utal, de az már 2 hete volt. Anyagi károm nem keletkezett, ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Két hetet vártam rá a licitálás után és hiába ezekután nem tudok mit mondani--------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tibor610714 (346) (Eladó)
Semleges
2009.01.16. 12:43:49
515715557
Sajnálom valamilyen értékelést kell adnom! Nem jött létre az üzlet!Elállt a megvételétöl,de legalább írt,hogy miért!Köszi! És bocsi de pozitívat nem adhatok,mert így is én fizetek a létre sem jött üzletért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
