swatt80 (29) 96.77% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bcsaba73 (424) (Eladó)
Semleges
2015.11.18. 19:20:09
2154705671
Lemondta a vásárlást,semmi gond,van ilyen. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrektseft (155) (Eladó)
Semleges
2011.12.30. 05:10:12
1520096318
sajnálom pedig szép kis óra, talán legközelebb, a vevő arra hivatkozott, hogy más használta a vateráját
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
farenheit1_a (1016) (Eladó)
Semleges
2011.07.19. 19:55:32
1463303573
Mivel sosem adok negativot igy semlegesre értékelem. Máskor kérem nézze meg a leveleit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rumtzice (133) (Eladó)
Semleges
2011.05.17. 10:29:54
1454397987
Sajnos nem jött össze,de a vevő korrekten állt a dologhoz,időben szólt,talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő hibájából nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
477641.lekbor (358) (Eladó)
Semleges
2009.11.02. 18:29:04
155288381
Még 48 órája sincs, hogy lejárt az aukció (31-én 22:10). Hol itt a 3 nap? Nyilván a termék eladó, azért hirdettem, de vevőnek nem kellett, mert egy L700 vételi lehetősége merült fel. Nem válaszoltam az 1db email-ra 48 órán belül? És?? Csak azért adok semlegest, mert az aukció lejárta előtt jelezte, hogy nem kell neki a termék.
Másik fél: Köszönöm és el nézést kérek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
